Чи знаєте ви, що саме сховане за цією абревіатурою?

Християнський футбольний клуб ІБЦ вже протягом декількох років виховує маленьких спортсменів. Тренери – християни навчають дітей не тільки вправно керувати м’ячем, працювати в команді на спільний результат та забити довгоочікуваний гол, а й втілюють у життя гравців християнські принципи, адже серед вихованців є чимало нецерковних дітей.

Цього року 5 команд нашого футбольного клубу приймали участь у Чемпіонаті Києва з футзалу.
Турнір почався ще в листопаді і, майже кожні вихідні, наші спортсмени їздили на змагання. Були і поразки, і перемоги, і переживання, але найголовніше – наші команди отримали безцінний досвід.


На початку турніру було важко, адже у зв’язку з карантинними обмеженнями на трибуни не пускали глядачів, а їх підтримка завжди відіграє важливу роль у настрої команди. Але згодом, ситуація покращилась, в зал почали пускати батьків, які для кожної команди стали неабиякою підтримкою та підбадьоренням.


Кожен турнір – це не тільки покращення своїх футбольних навичок і бажання здобути перемогу. Це час, коли гравці зближуються між собою, коли з тренером проводиш більше часу і розумієш, чому його так важливо слухати. Це добрий час для особистого зросту кожного гравця.

Усі команди отримали грамоти за участь, а хтось додому приїхав з медалями та кубками. Крім командних перемог були визначені найкращі гравці турніру, які теж отримали свої відзнаки.

Бажаємо нашим маленьким футболістам успіхів і в майбутньому, а тренерам наснаги та мудрості від Господа.

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Острий Василь
Острий Василь

Пастор ІБЦ, відповідальний за служіння поколінь

Матеріал дотичний до розділу:

Недільна школа ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація