Давайте знайомитись

ІБЦ

Зазвичай Богослужіння в Ірпінській Біблійній Церкві проходять щонеділі о 9.00, 11.00 та 13.00, але у час карантину люди знаходяться по своїх домівках та переглядають онлайн-трансляцію, яка Щонеділі об 11:00 доступна за цим посиланням.

Коли карантин закінчиться, ми знову зможемо збиратися разом і розпочинати зібрання з прославлення Господа через пісні хвали і молитви.

Важливою частиною служіння є проповідь, мета якої донести до слухача Євангеліє та дати вказівки, яким чином біблійні істини можна практикувати в житті.

photo 2019 05 03 20 41 03

Усі частини служіння супроводжуються молитвою Господу. Ми молимося за дітей та дорослих, за владу та благополуччя нашої країни. Усе віддаємо Богу у шані і хвалі, прохаючи милосердя та Його святого керівництва!

Під час служінь своїми талантами можуть поділитися дорослі і діти через пісню, поезію чи свідоцтво. Ті, у житті кого Бог особливо проявився через благословення, або ті, хто бажає засвідчити потребу у допомозі, також діляться перед присутніми.

photo 2019 05 03 20 40 47

Особливо урочисто проходять служіння під час великих християнських свят – Різдво Христове, Великдень, Свято Подяки (Свято Жнив), а також інших визначних дат – Річниця церкви, День матері.

photo 2019 07 10 13 46 30

Щомісяця першої неділі для членів церкви та інших бажаючих ми звершуємо вечерю Господню, виконуючи заповідь Ісуса Христа (Луки 22:19-20), мета якої нагадувати про смерть і страждання Христа та ціну, яку Він заплатив за наші гріхи. А також що кварталу Вечеря Господня проходить вечором, на цих служіннях ми можемо дізнатися про життя нашої церкви, про розвиток окремих служінь, помолитися один за одного та за місіонерів.
GNPP9711

Свято Хрещення – це урочиста подія в церкві, коли люди, які увірували в Ісуса Христа як Спасителя, зважуються на важливий крок – прийняти водне хрещення. Цим вони виявляють свою готовність присвятити усе своє життя Господу Ісусу, служити Йому в послусі та правді, будувати життя на біблійні основі.

Приєднуйтеся до нас, щоб разом поклонятися Великому Богові!

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація