“Ти бачила коли-небудь щастя?” – запитаєте ви мене. Цілком впевнено скажу: “Так. Сьогодні бачила напевно”. Його неможливо було не помітити в палаючих очах дітей, які виступали на звітному концерті музичної студії «Левит». Всім своїм єством вони немовби хотіли заявити: “Ми щасливі, бо творимо музику”! Щастя у милих посмішках батьків, що сповнені вдячності вчителям за кропітку працю. Це щастя, бо так щиро пишаються своїми дітьми.
Чесно кажучи, результати вразили. Лише за чотири місяці (!) вихованці студії представили достатньо високий рівень і гарний ріст. Ще цікаве спостереження – всі без винятку були захоплені грою на своєму музичному інструменті. Бажання – це надзвичайно важливо особливо для дітей, адже з ним, як кажуть, можна і гори перевернути. …

studia_levit

Розпочав концерт хор музичної студії «Левит» під керівництвом Ніни Черенкової. Хоча надворі йшов дощ, пісня “Веселка” в дитячому виконанні однозначно створила сонячну погоду в душі кожного.
Учні виконували твори різних композиторів – Артоболевського, Гнесіна, Бетховена, Хаслінгіра, Лисенка та ін. Закохані у свої інструменти, чи то скрипку, чи фортепіано, юні виконавці отримували бурхливі оплески аудиторії як вдячність за подарований настрій. Це були і сольні номери , і дуети, і навіть ансамблі.
Не залишились осторонь і барабанщики. Без будь-якої тональності, але з повагою до ритму і темпу вони виражали своє “щастя” за допомогою паличок.

studia_levit_3

Такою собі родзинкою концерту можна вважати виступи викладачів. Вони подарували масу задоволення і учням, і їхнім батькам, начебто перенесли всіх у справжнісіньку філармонію. Цей особистий приклад гідного виконання, впевнена, надихнув маленьких вихованців працювати старанно і досягати таких успіхів. А для викладачів це і є щастя передавати частинку себе іншим, сіяти добро, прекрасне, вкладати душу в те, для чого ти був створений…

studia_levit_2

studia_levit_4
Думаю, не менш щасливим в цей день був і ведучий концерту, він же керівник музичної студії Олексій Матвійчук. Бог подарував йому бачення та бажання розпочати цей проект, а тому цей концерт виявився гарним плодом спільної праці. Концерт завершив навчальний рік, попереду літні канікули і… набір на наступний навчальний рік.
Вдячні Творцеві усіх талантів – Господу Богу. Приємно усвідомлювати себе Його дитиною – хочеться розвивати наші таланти для Його слави!
Надія Матвійчук

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Острий Василь
Острий Василь

Пастор ІБЦ, відповідальний за служіння поколінь

Матеріал дотичний до розділу:

Недільна школа ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація