18 грудня 2016 року майже на дві години Ірпінська Біблійна Церква занурилася в музику. Це учні музичної студії «Левит» своїм звітним концертом вітали батьків та гостів з Різдвом Христовим та Новим роком. Цей рік пройшов швидко, був повний різноманітних подій. Вихованці старанно вчилися та, за гарною традицією, приготували цікаву програму, яка точно прийшлася до смаку кожному у цей передсвятковий час.
Скрипки і барабани, фортепіано та гітара, соло й в ансамблі – присутні мали змогу прослухати понад п’ятдесят номерів та прийняти музичні привітання від педагогів. Зала була наповнена святковою атмосферою, і в кожній ноті бринів поступ свята. Й було цікаво спостерігати за тим, як ростуть у своїй майстерності діти. Як на мене, родзинкою цього концерту став хлопчик, який сам склав міні-п’єсу і виконав цей твір. Приємно знати, що наша студія виховує не лише музикантів, а й композиторів. Також у різних обробках та варіаціях прозвучала всесвітньовідома українська різдвяна пісня «Щедрик».
Levit_2
Levit_1
Levit_3
Маленькі музиканти своєю грою на інструментах створили неймовірну щиру та затишну атмосферу домашнього свята. З легкістю можна було уявити родину, яка зібралася біля каміну, провести разом час та зустріти свята радісно, під музичний акомпанемент.
Наостанок, хочу привітати вас із прийдешніми святами – Різдвом Христовим та Новим роком – і побажати вам радості, любові та миру в серці.
 
 
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Острий Василь
Острий Василь

Пастор ІБЦ, відповідальний за служіння поколінь

Матеріал дотичний до розділу:

Недільна школа ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація