Спортивне служіння ІБЦ

ІБЦ

Різноманітні спортивні ігри створюють багато можливостей для спілкування хлопців та дівчат нашого міста. На території церкви та в спортивних залах за її межами молодь має можливість вибрати улюблений вид спорту.

Футбол

Футболісти тренуються протягом усього року на території ІБЦ, а також на інших футбольних майданчиках Ірпеня. ІБЦ щороку проводить міські турніри з футболу, в яких змагаються 8-10 команд (50-60 учасників). Підліткова секція збирає близько 30 хлопців віком від 9 до 14 років, які тренуються двічі на тиждень у шкільних спортивних залах.  Основна аудиторія — хлопці та юнаки віком від 9 до 30 років (близько ста учасників).

Детальна інформація і фото: Група Футбольної Школи ІБЦ у вк – https://vk.com/fc_ibc

Щоб зареєструватися, заповніть анкету та надішліть лідеру групи Дмитру Нечитайлу

Футбольна школа ІБЦ більше фото

ELDxFpP5LGo

8IwOGm8h7O4

Доросла команда ІБЦ більше фото Група Футбольної Школи ІБЦ у вк – https://vk.com/fc_ibc

nTcAIV_LlF8

Запрошуємо хлопців 7-16 років для участі у футбольній секції. 

Звертатися за телефоном (093) 879 75 02 Дмитро Нечитайло

Настільний теніс

Холодної пори року це найпопулярніший вид спорту серед нашої молоді. Щовівторка та щосуботи о 15:30 у Домі Марка проводяться чемпіонати з настільного тенісу, які збирають до 40 учасників. переважно підлітків.

Волейбол

Тренування з волейболу проводяться протягом усього року. У теплу погоду наші гравці збираються на території ІБЦ, а восени та взимку — у спортивному залі ДЮСШ. Тренування та ігри відбуаються один-два рази на тиждень. Щороку проводяться змагання між малими групами. Основна аудиторія — молодь 15-26 років.

Баскетбол

Теплої пори року майже кожного вечора на спортивному майданчику, що на території ІБЦ, збираються юнаки та дівчата, щоб пограти в баскетбол, покидати м’яч у кільце. Найбільша кількість людей збирається вечорами у вихідні дні. Двічі на рік проводиться стрітбольний чемпіонат Belka streetball champ. Останній раз у такому чемпіонаті взяли участь 25 чоловічих і 4 жіночі команди з Ірпеня, Києва та Київської області (усього понад сотні спортсменів). Основна аудиторія — молодь 16-30 років (близько 50 учасників).

Тиждень спорту

Щороку в червні ІБЦ проводить захід під назвою «Тиждень спорту», який об’єднує 200-300 молодих людей Ірпінського регіону. Протягом п’яти днів триває запекла боротьба з футболу, басктеболу, волейболу, сквошу, бадмінтону, настільного тенісу. Цей захід відвідують друзі із США. Увечері для учасників змагань проводиться євангелізаційна програма, яка включає нагородження команд та свідоцтва спортсменів.

Лідери служіння

  • Дмитро Нечитайло — відповідальний за спортивне служіння
  • Віталій Шакун — лідер служіння з настільного тенісу
  • Андрій Варносов — помічник лідера служіння з настільного тенісу
  • Ігор Балан — лідер служіння з волейболу
  • Євген Балан — помічник тренера футбольної секції для підлітків
  • Юрій Михайлович Єфімук — тренер з волейболу
Нечитайло Дмитро
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Спортивне служіння ІБЦ

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація