4 листопада жінки Ірпінської Біблійної Церкви зібралися для особливої події – всесвітньої молитви сестер. Квіти та вогники свічок створили затишну домашню атмосферу краси, тиші та спокою. Ведуча Оксана Матвєєва занурила в історію цього свята молитви та окреслила цілі нашого молитовного зібрання. Протягом усього вечора зачитувалися слова Писання, які зосереджували жінок на поклонінні нашому Богу. Ми співали пісні, які так нагадували душі про те, що Бог – Той хто любить, завжди поряд і приймає нас такими як ми є. В молитві схилялися, визнаючи свою повну залежність від нашого Бога і прославляли Його святе і сильне Імʼя.

Вже кілька років поспіль головною темою Всесвітнього дня молитви сестер є заклик «Уставай, світися» . На цьому зібранні Галина Касак зосередила жінок на тому, як «світитися» через служіння. Вона порівнювала служіння та добрі спави, акцентуючи увагу та тому, що служіння безкорисливе, і виконується за покликом серця, а не з примусу. Наше служіння відбувається завдяки роботі Бога в нашому серці, бо лише Він Сам дає нам силу, бажання та ресурси для цього. Бог назвав нас, християн, своїми дітьми. Ми – не служниці, що виконують накази господаря, ми – дочки, які від щирого серця хочуть робити справи Доброго Небесного Батька. Всі ми живемо у досить швидкому темпі, у всіх нас є безліч повсякденних справ, але нам дуже важливо бути чуйними до інших людей і завжди бути готовими пожертвувати своїм часом, комфортом або фінансами. Спікер підкреслила, що часом ми не встигаємо, коли просто не хочемо… Але якщо головним прикладом життя в служінні для нас є Христос, то ми, слідуючи за Ним, шукаємо нагоди послужити. І тоді, ми будемо співучасниками Божих чудес, нас сповнятимуть радість, мир та задоволення, ми навчимося бачити оточуючих очима Ісуса. 

photo 2019 11 07 16 53 38

Активний служитель, мама семи діток – Оксана Бойко, поділилася практичними порадами щодо служіння. Вона зазначила, що надзвичайно важливо завжди перебувати в молитві. Майже не можливо ефективно служити без команди однодумців. Важливо знати і розвивати свої духовні дари ( а вони є у кожної християнки). Оксана закликала сестер відкрити свій будинок для тих, хто потребує твоєї підтримки, і для тих, хто підтримає тебе.

photo 2019 11 07 16 53 42

Під час молитви сестри молилися за жінок, що мають відповідальність у служінні в інших церквах, просили про єдність та розвиток в служінні, про відкритість сердець та відповідальність служителів. Крім цього, ми були єдині в молитві за Україну, за наше місто та за нашу рідну церкву. 

photo 2019 11 07 16 53 54

На згадку про молитовний вечір кожна сестричка отримала закладку, на якій мала змогу написати своє визначення служіння.  І вже традиційно, зустріч закінчилася приємним неформальним спілкуванням.

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація