6 Березня в Ірпінській Біблійній Церкві відзначили Всеукраїнський День молитви сестер. Жінки нашої церкви зібралися ввечері, в кінці робочого тижня, щоб об’єднатися в спільній молитві за Україну, наше братство, наші церкви та мир у нашій країні.

Комітет жіночого служіння, який працює на рівні всієї України, запропонував для розгляду тему: «Живіть гідно Бога, живіть гідно покликання!» Це надзвичайно важлива тема, адже ми в усіх сферах свого життя намагаємось представити себе гідними: гідними хорошої роботи, гідними відповідального служіння, гідними мамами для своїх дітей, гідними дружинами для своїх чоловіків… Але чи ставимо ми собі запитання: «Чи живу я гідно Господа? Чи живу я гідно покликання?» Адже ми маємо жити так, як закликає нас Писання: «щоб ви жили гідно Господа і у всьому догоджали Йому…» (Кол.1:10)


Також ми маємо ще одне повеління: «Отож, благаю вас я, в’язень у Господі, щоб ви поводилися гідно покликання, що до нього покликано вас». (Єф. 4:1). Як ми розуміємо своє покликання ? Від того, наскільки ми розуміємо своє покликання, залежить все наше життя. Воно буде посвячене тому, до чого ми відчуваємо своє покликання.


Після роздумування над Божим Словом ми молилися згідно плану, запропонованого новим видом служіння в нашій церкві під назвою: «Мами в молитві». Сестри поділилися своїм досвідом – наскільки важливо починати будь-яку молитву з прославлення, возвеличення Господа, далі ми повинні покаятися у своїх гріхах і сповідати їх, і лише потім висловлювати Богові свої прохання. На завершення усі присутні молилися за Україну, за припинення війни та за покаяння українського народу.

Нехай Господь благословить усіх жінок продовжити молитися вдома про озвучені потреби згідно Молитовного бюлетеня, адже молитва не обмежується молитовними зустрічами, вона повинна займати перше місце у нашому житті!

Автор: Оксана Матвієва

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Статут Ірпінської Біблійної Церкви

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація