Сьогодні мені задали дуже хороше запитання: що таке Біблійне Консультування и чим воно відрізняється від інших служінь. Можливо і Вас цікавить таке ж питання.

Біблійне Консультування – це використання Біблії, як єдино вірного інструменту, відродженим згори християнином та керованим Духом Святим для настанови, виправлення и удосконалення святих для слави Божої.

Служіння проходить в форматі коротких, але регулярних зустрічей, максимум 60 хвилин, де адресуються труднощі, переживання, випробування або спокуса чи будь-яка інша проблема з якою людина стикається і хотіла би вирішити на підставі Біблії та з допомогою досвідченого керованого Духом Святим християнина.

Ви можете звернутися до нас, наприклад, якщо у Вас проблема, або гірше – конфлікт через нерозуміння певного уривку Писання. Або у Вас складність з прийняттям рішень, Ви також можете звернутися до консультанта. Але на відміну від душеопікунства, консультанту доводиться мати справу з якоюсь проблемою, як схильність до самогубства, конфлікт в родині, проблема у відносинах, внутрішнє переживання – гнів, заздрість або роздратування.

То ж, якщо Вас цікавить можливість пройти Біблійне консультування, заповніть форму за посиланням. Ми зв’яжемося с Вами, коли опрацюємо анкету.
Подати анкету на консультаціюКлікніть на посилання, заповніть її уважно, всі поля.

Зверніть увагу, що існує різниця між біблійним консультуванням, яке проводиться у нас в церкві, а також світською психологією, яку можуть вам запропонувати спеціалісти.

Ми рекомендуємо християнам утримуватися від некомпетентної або небіблійної позиції світських психологів.

dusheopikunstvo_psihologia

Також у вас є можливість переглянути і скачати наступні статті:

Биполярное расстройство
Понимание и помощь при перепадах настроения
Эдвард Уэлч ССЕF
скачати

Чим біблійне консультування відрізняється від світської психології?

Сидорчук Яся
Поділитися:

Залишити відповідь

Перевишко Сергій
Перевишко Сергій

Пастор ІБЦ, відповідальний за Біблійне Консультування

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація