Дзвін Різдва чути навкруги! А особливо в залі ІБЦ під час концерту музичної студії “Левит”, який відбувся 19 грудня у великому залі ІБЦ. Концерт урочисто відкрив ансамбль барабанщиків, який привернув увагу слухачів своєю потужністю та енергією.

Діти разом з викладачами ретельно підготувалися і вразили слухачів своїми талантами та здібностями. У виконанні юних музикантів прозвучали як класичні так і всесвітньо відомі сучасні твори на трубі, фортепіано, барабанах, віолончелі, скрипці та гітарі. Деякі виступи запам`ятались особливо:  «Щедрик» фортепіано Журба Аліса,  Not An Idol “Ты моя скала” ударні Фурман Артем , «А Million dreams» віолончель Маргарита Матвійчук, “Rise up” соло Ільницький Клім.

Всі присутні насолодились мелодійним співом майбутніх вокалістів, які вправно виконували пісні на українській та англійській мовах. Були представлені сольні номери, дуети та групові виступи, запальні ритми та ліричні мелодії.  Центральною темою багатьох творів було Різдво нашого Спаса: “Нині радість стала”, “Хори ангелів вістять”, «O holy night».

Зал, наповнений щасливими батьками та трохи схвильованими викладачами, жваво підтримував кожного виступаючого гучними оплисками, адже діти дуже старались і у них вийшло створити атмосферу музичного свята.

Наприкінці концерту пастор Василь Острий привітав всіх зі святом Різдва Христова, та наголосив, що в цей неспокійний час надію треба покладати на Бога.

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Острий Василь
Острий Василь

Пастор ІБЦ, відповідальний за служіння поколінь

Матеріал дотичний до розділу:

Недільна школа ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація