Спортивний клуб „Strong Factory“ разом з Асоціацією спортсменів-християн провели дитячий волейбольний табір. Учасниками табору стали 70 діток віком від 8 до 13 років.

Що включала програма? Активні тренування, ігри та руханки, веселі змагання та водний день — все це надовго запам’ятається учасникам Volleyball Camp 2022.

Окрім спортивних активностей, кожен день діти мали змогу почути Євангеліє на доступній для них мові в колі щирого спілкування разом з тренерами та лідерами. Діти зацікавлено слухали слово від пасторів ІБЦ, а також гостей табору — бізнесмена й християнина Ігора Фостенко та спортсменки й багатократної чемпіонки України Тетяни Бойко.

Любов до дітей і можливість досягати сердець спортсменів через тренування та відносини спонукали організаторів присвятити цей тиждень дітям Ірпеня.

Учасникам табір подарував не лише спортивний досвід, а й підтримку від тренерів, волонтерів та один одного. Юні спортсмени відволіклись від жахаючої реальності війни і відчули безтурботне, повне радощів дитинство.

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Острий Василь
Острий Василь

Пастор ІБЦ, відповідальний за служіння поколінь

Матеріал дотичний до розділу:

Недільна школа ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація