Сьогодні хочеться подякувати Богові за насичене літо, яке мали діти, молодь та підлітки разом з ІБЦ. Щороку, вже котрий рік поспіль, наші команди Awana, клуб Home та молодіжний рух “Світло” організовують для дітей не просто відпочинок, а цілі пригоди  в мальовничих куточках України.

 

Табір для дітей від Awana вже традиційно проходив в Карпатах. Від краси навколо захоплювало подих. З вікон кімнат будо видно Говерлу та Піп Іван, а багато міських дітей вперше побачили стада корів чи коней та самотужки назбирали чорниць на перекус. Програма була дуже активною: учасники відчули себе й шукачами скарбів, й сторожами зоопарку й навіть мешканцями Дикого Заходу. Кожен ранок команди розпочинали з читання Біблії у невеликих групах. Разом з лідерами діти шукали відповіді на цікаві питання про створений Богом світ: чи існували динозаври, чи жалили комарі до гріхопадіння та яким дивовижним чином функціонує наш організм. 

Підлітковий табір мав назву “7G”- символічно про зв’язок з Богом, який людство втратило і може відновить через жертву Ісуса Христа.  В Карпатах дівчата та хлопці мали змогу піднятись на гору Віжень з ночівлею, споглядати захід сонця, співати пісні біля вогнища. Яскравих спогадів додали відвідини єдиного уцілівшого бункеру часів другої світової війни. 17 підлітків прийняли рішення відновити зв’язок з Богом, що додало натхнення й радості команді.

70 представників молоді вирушили за своїми пригодами в с.Кийлів. Це був особливий табір, в якому більше половини учасників вперше зустрілися з церковним оточенням. Програма була дуже насиченою. Серед розваг був скалодром, басейн та екстрім на березі Дніпра. Активні загально-табірні ігри дозволили побудувати відносити та дізнатися про молодь більше, а на спілкуванні з командою дівчата та хлопці відкривали для себе християнські цінності.

Всі ці табори відбулись завдяки Божій милості та посвяченому служінню кожної команди. Незважаючи на втому та брак сну, цей час пройшов продуктивно і для лідерів. Для них це був час не тільки викликів, але й благословінь, коли вчились любити більше, приймати та покривати. Підтримка один одного відіграла одну з ключових ролей у єдності та зростанні як служителів. Господь працював не лише у серцях учасників, але й лідерів, що сприяло духовному та особистому зростанню кожного.

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Острий Василь
Острий Василь

Пастор ІБЦ, відповідальний за служіння поколінь

Матеріал дотичний до розділу:

Недільна школа ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація