На осінніх канікулах вже традиційно територія ІБЦ приймає турнір між християнськими футбольними командами зі всієї України. Цього року вже втретє. І так як цей турнір вже має обриси щорічного, то ми дали йому назву “Кубок друзів”. Для дітей метою цих змагань було знайти собі під час турніру справжніх друзів з інших команд.

Всього в турнірі прийняло участь 20 команд восьми християнських клубів України. Да. Нас вже так багато і географія розширяється. До нас приїхали команди з 5 різних місць – 3 з заходу – команди Волинь, ХФК Надія (Рівне), Метеор (Радивилів), одна зі сходу – Альфа і Омега (Дніпро) та з півдня, команда Джой (Лиманське, Одеська обл.).
Ще три команди були місцевими – ХФК ІБЦ (Ірпінь) Академія Аліни Горобець (Ірпінь) та Ukrainian Christian Soccer Academy (UCSA) з Тарасівки, Києво-Святошинського району.

Football diti trenuvannia

Football diti trenuvannia2

Football diti nastolka
Три дні точились запеклі баталії на двух полях. На великому зеленому полі змагались 4 команди у віковій групі 2002-03 р.н., та 6 команд 2004-05. На гумовому покритті на баскетбольному майданчику змагалось 10 команд 2006-07 р.н. В середу відбувались фінали та матчі за третє місце у всіх вікових категоріях.
Отож результати змагань наступні:
Турнір 2002-03 р.н.
1. Волинь
2. ХФК Надія
3. ХФК ІБЦ
4. Old stars
Турнір 2004-05 р.н.
1. ХФК Надія
2. ХФК ІБЦ
3. ХФК Метеор
4. ХФК Джой
Турнір 2006-07 р.н.
1. Альфа і Омега
2. ХФК ІБЦ
3. ХФК Джой
4. A.G. Academy

З поміж усіх фіналів варто відмітити дуже видовищний фінал 2006-07 р.н. команда Альфа і Омега перемогла з рахунком 5:4. Двічі були попереду ХФК ІБЦ, двічі Альфа і Омега, але останній гол залишився за гостями з міста Дніпро. Після фіналу були і сльози дітей, і радість переможців. Примітно, що кожен фінал закінчувався молитвою, коли діти і тренера молились за команду суперників і знаходили слова або підбадьорення або привітання одні для одних.

Football diti molitva
Підбиваючи підсумки турніру хочеться сказати слова тренера ХФК Надія Олександра Гончара – “На цьому турнірі немає переможених. Сьогодні переміг християнський футбол”.
Ми як організатори раді, що дійсно ці три дні кожного дня перемагав християнський футбол – чесний, дружній, безкомпромісний, гра через яку також може прославлятись Бог.

 Більше фото: за посиланням

Нечитайло Дмитро
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Спортивне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація