Близько 150 глядачів та любителів шкіряного м’яча зібралися на вихідних 22-23 травня на території Ірпінської Біблійної Церкви, щоб поспостерігати та взяти участь у футбольних змаганнях на Кубок Ірпеня.

Першість виборювали 15 команд з Ірпеня, Бучі та Гостомеля. Серед них були ті, які виступають на першість району, і звичайні дворові команди. Слід зазначити, що зібрати у невеликому місті таку кількість команд — своєрідне досягнення.

Після офіційного відкриття було сформовано чотири групи. Розпочалася запекла боротьба. У перший день було зіграно 20 ігор. До  наступного раунду вийшли по дві найкращі команди з кожної групи: команди Ірпінського економічного коледжу та ІБЦ, «Машторф», «Склозавод», «ДЮК», «Дрига», «Хрестоносець», «НТН».

У неділю змагання продовжилися за олімпійською системою. Ось результати чвертьфіналів:

«Машторф» —« НТН»: 3:0;

Команда ІБЦ — «Дрига»: 3:1;

«Склозавод» — «ДЮК»: 3:1;

«Хрестоносець» — команда Ірпінського економічного коледжу: 1:0.

У півфіналах зустрілися команди ІБЦ — «Машторф» та «Хрестоносець» — «Склозавод». Жоден суперник не хотів поступатись, тому на кожному клаптику поля точилася дуже обережна та виважена боротьба. Обидва матчі закінчилися в основний час із рахунком  1:1, тож фіналіст мав визначатися лише за результатами серії післяматчевих пенальті. На радість уболівальників, переважну більшість яких склала місцева християнська громада, у фінал вийшли команди ІБЦ та «Хрестоносець» (результати по пенальті: команда ІБЦ — «Машторф»: 2:3; «Хестоносець» — «Склозавод»: 2:1).

Фінал проходив за дощу, але це не налякало вболівальників, які поховались під деревами. У першому таймі із штрафного рахунок відкрив капітан «Хрестоносців» Андрій Канайкін, у другому таймі його подвоїв Олександр Іващик. Більшу половину другого тайму атакувала команда ІБЦ, проте рахунок так і залишився 2:0 на користь команди «Хрестоносець (до речі, саме вона була переможцем минулорічного турніру).

Після фінальної гри на спортивному майданчику відбулося нагородження команд. Усі призери були отримали грамоти, кубки та медалі. Призом за третє місце був футбольний м’яч, за друге — спортивні сумки кожному гравцеві, за перше — комплекти футбольної форми. Кращим бомбардиром (сім забитих м’ячів) було визнано капітана команди «Склозавод» Максима Макарчука.

Турнір проводився в рамках християнського проекту «За життя». Тепер переможець братиме участь у всеукраїнському турнірі, що відбудеться 12 червня у Пущі-Водиці.

Висловлюємо щиру подяку начальнику відділу фізичної культури та спорту Ірпінського міськвиконкому Андрію Андрійовичу  Страховському за організаційну та матеріальну підтримку цього турніру.

{datsopic id=56 align=left} {datsopic id=55 align=left} {datsopic id=54 align=left}{datsopic id=53 align=left}