Осіннє тепло вирішило затриматися в нас до самого кінця жовтня – і це дуже добре, адже на території Ірпінської Біблійної Церкви воно було просто необхідне. До нас приїхали дитячі футбольні команди з Рівного, Львову, Радивилова, Одеси, Дніпра та Волинської області, щоб взяти участь у 4-му Всеукраїнському християнському дитячому футбольному чемпіонаті “Кубок друзів”. Такі турніри проводяться двічі на рік: одного разу в Ірпені, іншого – в Рівному.

З 25 по 27 жовтня обидва спортивні майданчики території ІБЦ були зайняті юними футболістами. Дев’ять християнських футбольних клубів (а це близько 200 дітлахів) тренерувалися, а потім і змагалися у вирішальних матчах. На полі панувала справжня футбольна боротьба за перемогу. Всі ігри були цікавими, бо команди знаходилися в рівних умовах – без фаворитів чи аутсайдерів. Матчі проводилися в трьох вікових категоріях: 10-11, 12-13, 14-15 років; в кожній групі могли взяти участь по 6-7 команд.
Окрім спортивної складової, чемпіонат видався вкрай корисним і для духовно-морального розвитку юних футболістів. Тренери передавали свій життєвий досвід і по-батьківськи розповідали про те, який вплив мала віра в Бога на їхнє життя. Такі уроки мудрості та натхнення, почерпнуті з Біблії, є та завжди будуть актуальними.

photo5382118515160492414

photo5382118515160492416

photo5382118515160492411
Переможцями цього разу стали: серед молодшої групи – команда “Альфа і Омега” (м. Дніпро), серед середньої та найстаршої груп – ХФК “Ірпінська Біблійна Церква” (м. Ірпінь). Вітаємо переможців, а всім, кому цьогоріч не пощастило, дякуємо за мужність, чудову гру та гарну компанію. Ви всі – найкращі!
Тішить, що кожного року кількість команд-учасниць стабільно зростає, тому що збільшується кількість ХФК в Україні. Так, наприклад, Християнська футбольна спілка України, що об’єднує християнські футбольні клуби, проводить щорічні табори, останній з яких став міжнародним, оскільки до заходу долучилася команда з Молдови. В найближчих планах ХФСУ проведення чемпіонату серед усіх ХФК для визначення найкращого. І вже цієї зими, тож готуймося.
Окремо варто подякувати організаторам “Кубку друзів”: Ірпінській Біблійній Церкві за загальну організацію та надані приміщення, спортивні майданчики для проведення тренувань та зібрань команд, Християнській футбольної спілці України за вагомий вклад ресурсів у проведенні чемпіонату. Особливо вдячні керівництву і співробітникам Центру християнського життя України (Ірпінь) за надання приміщень для проживання дітей і тренерів та смачне харчування. Хочемо побажати усім, а особливо молодим футболістам, натхнення у праці та навчанні.

Завжди влучайте в “дев’ятку” та ніколи не потрапляйте в офсайд. 😉

 

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Спортивне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація