Голоси…вони з нами з перших днів життя: голос мами і тата, друзів і вчителів, пасторів та блогерів…наш світогляд формують саме вони, голоси до яких ми дослуховуємось. Але чий голос справді вартий довіри, щоб формувати нас і наші сім’ї? Напружуючи слух, в цьому галасі суджень, ідей та філософій, який саме голос нам всім так необхідно почути?

Кожен рік напередодні дня закоханих сімейний клуб «Разом назавжди» проводить грандіозне вишукане свято для сімейних пар «Кохати з насолодою».
Цього року темою вечора став саме ГОЛОС, голос кохання.

Вечір розпочався з живої класичної музики у виконанні квартету “Зефір”. Тим часом усі присутні могли познайомитись ближче за столиками у щирому спілкуванні та відвідати смачні страви.

Близько 200 людей насолоджувалися романтичною атмосферою створеною за допомогою ніжного квіткового декору, запалених свічок та м’якого світла. Спеціальний гість свята, співак та священник — Олександр Клименко, вразив усіх присутніх мелодійним та потужним співом.

В заключній настанові пастор Станіслав Грунтковський, нагадав парам, що голос любові Ісуса – єдиний надважливий голос, який життєво необхідно почути кожній людині і тільки Він може навчити нас як збудувати наші життя та зміцнити наші сім’ї.

На закінчення чудового вечора кожна пара могла сфотографуватись в тематичній фотозоні, підготовленій організаторами та зберігти приємні спогади про вечір “Кохати з насолодою”.

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація