Свято всіх закоханих особисто у мене асоціюється з квітами, безліччю червоних сердець, розклеєних повсюди та великою кількістю солодощів. Смакуючи шматочок улюбленого шоколаду, легко отримуєш насолоду….Але чи можна так само отримувати постійну насолоду, лише від подружнього життя? Для когось це питання може здатися чимось із ряду нереального… Натомість Ірпінська Біблійна Церква стверджує, що це можливо і реально! І вже котрий рік поспіль, щоб поділитися тим, як це зробити, влаштовує особливий романтичний вечір для сімейних пар під назвою «Кохати з насолодою».

 

В суботу, 16 лютого о 18.00 приміщення дому Миру перетворилося на справжній вишуканий ресторан з живою музикою та зі столами, на яких затишно палали свічки… Насолодитися цією чудовою атмосферою прийшло більше сотні подружніх пар. На початку програми, наші дорогі гості все ще могли думками перебувати в домашніх клопотах, у турботах за дітьми, у робочих справах… Тому для того, щоб вони перенеслися звідти у затишну атмосферу романтичного вечора, організатори вечора запросили брасс-квінтет «Academia», під керівництвом Сергія Моргуна (лідер гурту прославлення нашої церкви). Без перебільшення їм вдалося це зробити на всі 100%. 1

Ведучим вечора, чудовій парі Геращенко Василя та Катерини завдяки щирості та гумору одразу вдалося викликати приязнь та симпатію у гостей вечора.
Перша частина була насичена різноманітними музичними номерами та виконавцями. Роман Бандура та його гурт виконали декілька пісень про кохання. Роман Ващук співав авторські пісні та нагадав про важливість любові не тільки один до одного, але й до своїх рідних та близьких – особливо нагадуючи, щоб не скупитися на добрі слова та подяку.
Гурт «Квант» виконував відомі християнські пісні про любов і здивував слухачів незвичними аранжуваннями, поєднавши класичні струнні інструменти з електронними ударними звуковими ефектами.
IMG_0814

IMG_0679

Серцем програми стала зворушлива історія сім’ї Сергія та Наталі Больчук, яку неможливо було слухати без болі у серці та сліз на очах. В житті цієї християнської родини сталась біда: внаслідок безглуздої аварії жінка залишилась інвалідом на все життя, позбувшись можливості ходити та дбати самостійно про себе та свою сім’ю… Але завдяки Богу, попри всі «чому» й «за що», це подружжя знайшло сили йти далі по життю! Історія сім’ї Больчук – яскраве свідоцтво про те, що ніякі обставини людського життя не здатні погасити справжню любов чоловіка та дружини. Адже любов, яка будується на міцному фундаменті Божої любові, не перестає ! Це історія дивовижної жертовності, яка була не можлива без Божої сили та підтримки. Бог перетворив їхню історію у живе свідоцтво для багатьох людей, які втратили надію. За їхнім прикладом вони знайшли примирення у Бозі і нове життя.

123

З одного боку зрозуміло, що потрібно для добрих подружніх стосунків. Але от вечір закінчиться, ми повернемось додому, і почнеться новий день за днем життя разом. Що ж робити, щоб не натрапити на ті самі граблі у відносинах? Пастор Станіслав Ґрунтковський дав декілька важливих, корисних і мудрих порад, можна навіть сказати хитростей (бо навіть в сімейному житті без них ніяк) окремо чоловікові і дружині – а саме як кожен із них може демонструвати свою любов і робити щасливим іншого.

IMG_0819
Чудовим завершенням вечора стали запалені кожною парою за допомогою двох свічок – однієї, що символізувало зречення свого «я» заради іншого та оновлення полум’я кохання у родині!


Більше фото можна переглянути тут

Відео зі свята можна переглянути тут

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація