15 лютого, тобто наступного дня після Свята усіх закоханих, яке наше суспільство з кожним роком відзначає все завзятіше, у великій залі Ірпінської Біблійної церкви відбулося вже шосте щомісячне «засідання» Сімейного клубу під назвою «Кохати з насолодою». Більше 60 сімейних пар мали змогу почути гарний спів композитора і виконавця Олега Майовського, поласувати пригощенням, старанно приготованим командою активістів клубу, та й просто провести час у романтичній атмосфері, яку під мерехтливе сяйво свічок і закоханих очей створювала чарівна музика талановитого гурту, під керівництвом Романа Бандури.
Simeyna_zustrich_kohati_z_nasolodou1
Simeyna_zustrich_kohati_z_nasolodou4
Центром зустрічі стали роздуми пастора ІБЦ Сергія Сологуба на тему «5 мов кохання». Дуже корисним було не тільки почути теорію про існування різних проявів кохання (і необхідності розуміти, який саме прояв зробить вашу половинку щасливою!), але й нагода провести такі собі «практичних заняття» – відверте спілкування між чоловіками й дружинами, яке допомагало в закріпленні теорії. Дійсно, для щастя подружжя важливо розуміти один одного якнайліпше. А у щасливій родині – щасливі діти!
Simeyna_zustrich_kohati_z_nasolodou5
_MG_1804
Так званим «апогеєм» вечора я би назвала той момент, коли усі чоловіки раптом загадково покинули залу і своїх дружин. «Певно, за квітами», – не дуже здивувалася я. Їх не було доволі довго, і цей час дружинам було запропоновано провести з користю: ми мали змогу написати своїм чоловікам натхнених листів про те, як ми їх любимо і за що цінуємо. Яким же був наш захоплений подив, коли повернулися вони не тільки з прогнозованими квітами, але й кожен приніс для своєї половинки власноруч зроблений десерт з морозива, посипаного усілякими смаколиками!!
Simeyna_zustrich_kohati_z_nasolodou9
Simeyna_zustrich_kohati_z_nasolodou8
Певно, ви вже жалкуєте, що не були присутні? 🙂 Не все втрачено: наступна зустріч сімейного клубу ІБЦ відбудеться 15 квітня, і місце її незмінне. Ви ще можете приєднатися!
Р.S. Дорогі чоловіки, кохайте своїх дружин, і ви … не пожалкуєте! 🙂
Ніна Ханаєва
Simeyna_zustrich_kohati_z_nasolodou
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Ґрунтковський Станіслав
Ґрунтковський Станіслав

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для сімей

Сімейне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація