Що таке свято? По-перше, причина або винуватець події. Гарна музика, смачна їжа, веселий настрій…  Щороку 14 лютого увесь «закоханий» світ відзначає День святого Валентина, або свято закоханих. А що ж таке це свято в Ірпінській Біблійній Церкві? І взагалі, чому церква вшановує світське свято? 

 

Причина більш ніж вагома: 13 лютого у великій залі Дому Миру (ЦХЖУ) зібралося близько ста подружніх пар. «Тут є любов» — саме такими були слова одної з пісень, що лунала того вечора. І дійсно, «концентрація» любові в залі значно перевищувала загальносуспільну норму. І прийшли усі ці пари з однією метою: почути про секрети, які роблять шлюб щасливим на довгі роки, — адже саме таким його задумав Бог.

Уже п’ятий рік поспіль ІБЦ проводить такі вечори, але цього разу свято вийшло найбільш музичним. Усі присутні протягом трьох годин насолоджувалися гарною музикою у виконанні соліста відомої християнської групи «Вічність» Віктора Шатецького, оригінального і неповторного гурту «КАНА», християнської співачки Зої Ільницької, музичного гурту Ірпінської Біблійної Церкви, а також інструментального квартету, який виконував відомі класичні твори.

Пісні різного стилю і характеру, які вдовольнили, напевне, усі смаки, говорили про одне: ЛЮБОВ, яка жертовно віддає, яку не затоплять великі води, яка вміє прощати… Любов, що «вкриє від небезпек і біди» і яка «є причиною, щоб життям іти удвох, бо вона із неба лине, джерело ж її — сам Бог»…

  Як і на кожному святі, настрою додавало смачне частування, вишукане декорування столів, романтичне сяйво сотень свічок… Привітні й натхненні ведучі Алла і Станіслав Ґрунтковські сяяли посмішками, особливо коли проводили лотерею, підчас якої десять пар виграли гарні й корисні подаруночки.

Було і відеоінтерв’ю: ірпінчани відповідали на запитання, чого насправді вони очікують від своїх половинок. Була і фотопрезентація з минулорічних святкувань: сяючі очі випромінювали кохання і ніжність…

Проте кульмінацією вечора стало слово старшого пастора ІБЦ Миколи Романюка, який блискавично презентував 10 заповідей сімейного щастя.  Ці заповіді охоплювали усі аспекти подружнього життя, від спільного підрахунку  вмісту гаманця до вміння прикрасити життя один одного та секретів подружньої інтимності.

2

Певна, усі присутні ще довго були під впливом цього надихаючого слова.

Здавалося б, що іще можна додати? Та ось — найромантичніший момент свята: кожна пара отримала у подарунок «Молитву подружжя», яку і прошепотіла, подекуди навіть зі слізьми зворушення, тримаючи за руку свою половинку… Молитву до Господа, який подарував кожному з присутніх близьку людину, щоб стати з нею «нерозділеним одним». До Господа, який в змозі зберегти сімейне щастя у цьому байдужому, підступному й егоїстичному світі…

Нарешті, чудовим фінальним і святковим акордом пролунала добре відома пісня «Мы желаем счастья вам», виконана all stars, тобто за участю всіх співаків і музикантів.

І ми дійсно бажаємо вам щастя, дорогі сім’ї! Бажаємо вам кохання, кохання з насолодою довжиною в життя…

— Нашей семье посчастливилось присутствовать на вечере Ирпенской Библейской Церкви «Кохати з насолодою», — делится впечатлениями чета Тетерятниковых. — Мы так хотели посетить эту вечеринку, что сам Господь за нас все решил: о том, что пойдем, узнали за час до начала.

И вот мы попали в эйфорию любви… Зал был украшен великолепно, нам показалось, что таких прекрасных горящих сердец мы не видели никогда! И те единственные места в зале, которые мы заняли, были для нас будто последние свободные места на земле! Чувство радости нас переполняло. Спасибо за прекрасное музыкальное сопровождение, которое звучало весь вечер и помогало окунуться в праздник любви. Оглянувшись по сторонам, мы увидели огромное количество семейных пар, которые были наполнены восторгом не меньше нас.

Особо тронуло видеоинтервью с жителями нашего города, которые говорили правильные и хорошие вещи о семейной жизни. Но мы задумывались о том, действительно ли они делают то, что говорят? И очень хотелось, чтобы они тоже побывали на таком празднике и услышали замечательные слова нашего пастора Николая Романюка. Он великолепно, понятно и доступно, изложил 10 заповедей семейного счастья. Нам захотелось, чтобы весь мир начал жить иначе, чтобы уменьшилось количество разводов. А особенно душевно тронула «Молитва семейной пары», подаренная каждой семье на память о вечере. Когда  весь зал произносил ее вслух, очень хотелось начать семейную жизнь с нового листа и на новым уровне любви! Мы верим, что каждая семейная пара, как и мы,  поставила цель совершенствовать свой брак.

Ільницька Зоя
Поділитися:

Залишити відповідь

Ґрунтковський Станіслав
Ґрунтковський Станіслав

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для сімей

Сімейне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація