У суботу чоловіки ІБЦ мали незабутню зустріч, а саме – Різдво по-чоловічому.

Це вже не просто чергова зустріч чи частина служіння ІБЦ – це бренд! А бренд, як відомо, чоловіки люблять. Тому захід відвідало близько 140 чоловік. Вікова категорія гостей була різна: від 9 років до 60. Через це програма заходу була продумана таким чином, щоб зацікавити і дітей і дорослих. Організатори приготували не одну цікаву гру для чоловіків. Різноманітність ігор, наприклад, на знайомства за столами, на підготовку до екстремальних місіонерських поїздок і просто кумедні ігри змушували чоловіків перетворюватись на безтурботних дітлахів.

Неймовірну різдвяну атмосферу вечора створював чоловічий музичний гурт. Завдяки професійній підготовці музикантів, 140 чоловіків щосили прославляли народженого Христа через колядки та різдвяні пісні. Гучність чоловічого співу виходила далеко за стіни церковної споруди.

Характерною рисою «Різдва по чоловічому» є поєднання братерських веселощів з глибокими роздумами на Словом Божим. Саме тому невід’ємною частиною різдвяного вечора було Слово від пасторів ІБЦ – Сергія Сологуба та старшого пастора церкви Миколи Романюка. Пастор Сергій говорив про пошук. Як приклад навів пошукову систему Google, де топ-запитами в Україні стали «Як помер Сквідвард?» та «Поп іт» серед покупок. Проте, ніхто не шукав Ісуса, та й взагалі нічого, пов’язаного з релігійною тематикою не попало навіть у топ-10 запитів.

Ісус є справжня відповідь на найглибші запити пошукової машини людини. Де знайти Його на це Різдво? В особистому часі з Богом. В колі друзів, які не знають Христа, адже саме там, у благовісті, Він пообіцяв нам Свою присутність.

Ну і куди, звичайно, без смачної різдвяної вечері з найсмачнішим з можливих олівʼє.

«Різдво по чоловічому» дає відчуття чоловічої спільності. Саме тому захід все більше і більше захоплює братів! Для чоловіка важливо відчути, що він не один в служінні Христу. Що є ще хтось, хто в життєвих труднощах, знаходить в собі сили прославляти Христа народженого.

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація