Нарешті до нас завітала чарівна зимова пора, яку так довго чекали, аби знову відсвяткувати Різдво Христа Ісуса. Для багатьох це просто свято, для християн особливе свято, а для жінок міста Ірпеня це ще й прекрасна можливість відвідати жіночу зустріч, традицію святкування якої  Ірпінська Біблійна церква зберігає впродовж вже семи останніх років.
Кожного року дівчата, жінки та бабусі збираються  разом у Домі Миру, щоб зарядитися духом радості і створити гарний настрій, поспівати різдвяних пісень та поділитися ідеями стосовно того, як же найкраще приготуватися до святкування Різдва. Але цього року наша святкова зустріч прийшлася на самісінький Святий Вечір – 24 грудня. Тому з впевненістю можна було заявити : Різдво вже на порозі. Темою вечору стала – «Різдво очима жінок».
Програма зустрічі  була насичена і різноманітна. Після знайомства між собою жінки мали можливість слухати дитячих хор, де виступали маленькі «янголята» – з крилами і німбами. Якщо ви добре пам’ятаєте різдвяну історію, то знаєте, що саме ангельський хор першим сповістив про народження Христа.  Музичну частину продовжили колядки, а також тріо дівчат на скрипці, клавішах і флейті, які (інструменти) надавали звичним різдвяним пісням особливого колориту і звучання.
Picture_1552Потім присутнім випала можливість взяти участь у вікторині, виграти різні жіночі подаруночки.  Також жінки пригощалися різними смаколиками, рецепти яких можуть використати на святах і здивувати своїх близьких.
Людина – це унікальне творіння Боже, Бог любить красу, а відтак і обдарував нас особливою здатністю бачити і цінувати її, творити щось прекрасне своїми руками. На Різдво саме жінки, створюють в оселях атмосферу свята. Вони намагаються прикрасити домівки, святковий стіл якось по-особливому. Тому велика подяка Тетяні Сологуб, яка підготувала презентацію з новими ідеями для творчого арсеналу  у підготовці до зимових свят.
Жінка, яка вона ніжна, добра, чутлива, красива та любляча… Жінки всі такі різні, але водночас, є багато такого, що об’єднує їх. Тому саме на вечорі «Назустріч Різдву» присутні мали можливість побачити і почути розповіді відомих жінок із Біблії. Бог у різні часи проводив їх через труднощі  і особистий досвід, але кожна з них – Єва, Рахав і Рут, пророчиця Анна і Марія (матір Ісуса) – знайшли свою радість у Господі. Особливим свідоцтвом свого навернення до Бога в контексті сучасної жінки ділилася Тетяна Дубінчак
Щирість та майстерність актрис, які виконували ролі біблійних героїнь, а також близькість їх переживань до внутрішнього стану жінок у залі, залишили невимовний слід у серцях  присутніх.
Наша зустріч добігла кінця, але Різдвяні свята не закінчуються, а тільки починаються.
Надія Матвійчук

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація