«Молитва дуже важлива в нашому житті. Без неї ми не можемо почати день. Якщо ми вділяємо час для спілкування з Богом, ми здобуваємо перемоги. Але для того, щоб їх здобути, необхідно воювати та докладати зусиль! В Євангелії написано: «Носіть тягарі один одного…» Слава Богу за зброю, яку ми маємо, і яка називається МОЛИТВА! Сьогодні ми приєднаємо свій голос до молитов усіх жінок, які воюють один за одного силою молитви! Господи, допоможи нам!…» – сказала лідер жіночої групи Галина Касак.

photo5215567109420066945
Вже декілька років поспіль у перший тиждень листопада жінки по всьому світі збираються, щоб помолитися за жінок тих країн, де є гоніння зі сторони близьких, де жінки стали жертвами сексуального та побутового насильства, за уряди та суспільство, щоб християнське свідчення посилювалося та приносило плідні результати. Жінки Ірпінської біблійної церкви також долучилися до цих молитов.

photo5215567109420066944
Духовна атмосфера, яка була створена прославленням, темою «Вставай, Світись!», яку висвітлювали Таня Сологуб та Юля Перевишко, соло Юлії Головіної, спонукувала молитися за жінок усього світу, за їхні потреби… Це благословенний Богом час, даний для жінок, оскільки, молячись за інших, ми тим самим приносимо благословіння в свої сім’ї!
«Дорогі жінки, це так чудово, що ви залишили всі свої буденні справи цього вечора та прийшли на це місце, щоб молитися! Як багато жінок живе по всьому світу, але ми не знаємо про їхні потреби, навіть не задумуємося. А сьогодні є така чудова можливість не тільки дізнатися про них, але й молитися за цих жінок!» – закликала до молитви Оксана Матвієва.

photo5215567109420066946
Жінки були поділені на маленькі групи і кожній з них були роздані потреби жінок зі всього світу. Протягом 20 хвилин до Господа линули гарячі молитви за покаяння жінок в країнах, де пануючою релігією є іслам, про їхній захист від насилля, про проблеми, які вони мають, та про багато інших потреб. Далі лунали вірш про молитву, який декламувала Олена Кара, свідчення, і знов молитви…’

Також сестри молилися за нашу неньку Україну, за місто Ірпінь, за нашу Церкву! Просили Господа за покаяння для нашого народу, щоб усі увірували та навернулися до Бога! Благослови Ти, Боже, кожного українця, зайди в кожну домівку, зігрій Своєю любов’ю та милосердям кожну душу! Благослови нашу владу, дай їм Твого страху та мудрості, щоб дбайливо виконували свої зобов’язання! Кличемо до Тебе, зглянься над нами і даруй нам мир та процвітання!

photo5215567109420066943
Надія Данилівна в заключній промові поділилася своїм свідченням і свідоцтвом про те, як Бог за одну ніч зробив із жінки-п’яниці тверезу людину. Тому ми маємо молитися за всіх, бо за кожну душу вмирав Господь на хресті Голгофському!
Ми, жінки Ірпінської біблійної церкви, віримо в силу молитви. Як написано в Слові Божому: «Бо дуже могутня ревна молитва праведного!» Нехай поблагословить і збереже жінок по всьому світі Всемогутній і Триєдиний Бог, Вічнолюблячий Отець, Милосердний Син і Утішаючий Святий Дух!

Вознюк Нела
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація