Великий Бог прийшов на Землю в образі немовляти. Його пеленали в пелюшки і Він, напевне, як і інші дітки, бавився іграшками. Діти, діти… Щирі безкорисливі, сповнені вірою й надією… Бог благословляє Ірпінську Біблійну Церкву маленькими воїнами Христа. Тому ми вирішили поцікавитися, що ж насправді знає наша малеча про Різдво?

2011_dity_01_veronikaРіздво — це день народження Ісуса Христа, який прийшов, щоб пролити свою кров, щоб люди спаслися. У цей день ми збираємося усією сім’єю, молимося. Завжди весело, ми радіємо. Також мама і тато дарують подарунки.

Вероніка Подосіннікова, 10 років  

 

 

2011_dity_02_dzenniРіздво — це коли  народився Ісус. Чекаю Різдва, бо тоді отримую подарунки. Подарунки дарує Дід Мороз, але це батьки дарують. Я до-о-овго думала та вирішила, що хочу багато цукерок.

Дженні Прокопчук, 9 років

 

 

2011_dity_03_david„Різдво — це коли Ісус народився, щоб нас спасти. Це для нас найважливіше свято. На Різдво ми отримуємо подарунки від тата, запалюємо свічки і відзначаємо разом усією сім’єю.

Давид Колєсніков, 10 років

 

 

2011_dity_04_andriyРіздво — це свято.  Ісус прийшов для того, щоб люди жили мирно. У дні Різдва я прикрашаю ялинку, допомагаю готувати їсти. Подарунки дарує Дід Мороз і святий Миколай.

Андрій Кондратенко, 9 років

 

 

2011_dity_05_sofiaДля мене Різдво — це подарунки.  Я хочу отримати Ісуса іграшкового. Подарунки дарує Ісус, але Він це робить через янголів, яких посилає з небес. Янголи передають подаруночок Діду Морозу, а він уже — мені.

Софія Матвєєва, 5 років

 

 

 

2011_dity_06_dariyaРіздво — це свято, коли народився Ісус, бо це Його день народження. Святкуємо вдома та в церкві, обов’язково з ялинкою. Прикрашання дому — важливо. Подарунки приносять мама з татом.

Дарина Романюк, 5 років

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Острий Василь
Острий Василь

Пастор ІБЦ, відповідальний за служіння поколінь

Матеріал дотичний до розділу:

Недільна школа ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація