Перший лист апостола Павла коринтянам  14:1

Писання вчить, що духовні дари – це Богом дана здібність служити людям як в церкві так і поза нею. А ще біблійні автори стверджують, що кожен практикуючий християнин має щонайменше один дар (частіше більше). У такому разі церква виглядає, за словами апостола Павла, як живий організм – тіло, де усе гармонічно, злагоджено, де всі об’єднанні допомогою одне одному та виконанням свого головного предназначення – розповісти нерелігійним людям про спасіння через віру в Ісуса Христа.
Але чому чимало християн воліють залишатися у церкві «вільними відвідувачами», «прихожанами» але не ось такими взаємозв’язаними і співвідповідальними друзями?
Відповідь у Павла – вони не дбають про любов. Про любов до Бога, яку завжди видно у відношенні до найближчих, до тих, хто поряд з тобою.
Дбати про любов означає безперервно бути зв’язаним з Тим, від Котрого Залежиш. Але й так само означає дбати, робити добро людям, яких Бог шле на твою дорогу, кому ти можеш бути допомогою, потіхою і підтримкою. Для того щоб «дбати» потрібно прикладати особисті старання, зусилля та посвяту. Але ми надто сильно і егоїстично любимо… себе. Тому «дбати» – це виявляти любов-допомогу, -пораду, -підтимку ІНШИМ. Інші потребують тебе. Служи їм своєю любов’ю і ніколи не залишишся без  благословення.
Нехай любов буде твоїм «мотором» у служінні людям.

Романюк Микола
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація