Значною подією стала зустріч (25 лютого) чоловіків у Ірпінській біблійній церкві, яка зібрала понад 90 учасників.

Під час зустрічі присутні занурилися у роздуми про свої відносин з дітьми. На це нас надихнули питання, які стали центральною ниткою спілкування: “що я маю зробити, щоб мати добрі, успішні стосунки з дітьми? що я повинен змінити для цього в собі? що маю зробити, щоб мої діти виростали християнами?”.
Спочатку ми аналізували весь шлях наших відносин: час, сили, кошти, інше. У результаті ми з прикрістю зрозуміли, що зі своєї сторони ми багато що робимо, забуваючи про стосунки з нашими дітьми. Забуваючи, що найцінніше, найдорожче в житті батьків – це діти, які дані нам на короткий час. Всі ми були дітьми і наші відносини з батьками (добрі чи погані) супроводжують нас. І ми не могли обійти стороною цей досвід. Тому, проаналізувавши, батьки могли зробили корисні висновки, які здатні допомогти мати кращі відносини з дітьми.1234n
Але всі ми також розуміємо, скільки і якого б досвіду ми не мали, нам треба ще багато що навчитися. І найкраще це робити на підвалинах Писання. Тож за основу для вивчення були взяті книги Повторення Закону (6 розділ) та Лист Павла до ефесян (6 розділ), де головною думкою є заклик виховувати дітей в навчанні та настанові.
Нашим завданням було різнобічно подивитися на питання відносин, тому ми  мали можливість через відео-ролик почути думки дітей нашої церкви, які відповідали на питання: “як часто проводиш час батьком? що найбільше ти любиш робити з з батьком? ти своїх дітей будеш виховувати по-іншому, чи так само? чи бажаєш змінити щось в стосунках?”. Відповіді дітей нікого не залишили байдужим!
Була і практична порада  для побудови стосунків – це використання загальних та сімейних свят, де через спільну підготовку столу та програми можна зблизитися один з одним. Важливим є бажання зі сторони батьків проявити ініціативу та творчість.
Після важкої розумової праці чоловіки мали можливість повечеряти: суп з перепілками та плов були незрівнянними. Завершився вечір спортивними змаганнями.1234d
Я переконаний, що цей вечір був великим благословенням для присутніх і надихнув до ближчих і тісніших стосунків батьків з дітьми.
Сергій Тищенко,
відповідальний за чоловіче служіння
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Чоловіче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація