От що є не звичним для українців, так це вчитися бути хорошим батьком. Ми можемо багато працювати задля матеріального достатку наших дітей, відправляти їх навчатися до найкращих закладів і робити все для їх успіху. При цьому так і не знати чим живе наша дитина, які у неї страхи чи найпотаємніші бажання. 

Батьки – це ті, хто був найближче у момент народження дитини і залишаються найближчими упродовж усього життя, і так не хотілося б порушувати цю логіку. І якщо матусь ми часто бачимо з дітьми, то татів дедалі рідше. Проте роль батька у родині є не менш важливою, аніж матері. Є певний вік, коли тато просто незамінимий для розвитку дитини. Хоча, якщо поправді, тато незамінимий завжди, – бо ніщо так не тішить дітей, як коли тато любить їхню маму.
Всі ці факти, а також цінність родини надихнули чоловіків в Ірпінській Біблійній Церкві створити Тато-клуб – щомісячні зустрічі, де кожен чоловік, який бажає бути справжнім татом, може почерпнути досвід інших татусів, самому поділитися як добрим так і поканим досвідом. Найкращі поради часто приходять звідти, де вже з’явився справжній життєвий досвід. А ще дуже корисно почути та нагадати собі базові вічні істини біблійних принципів виховання дітей та як їх застосовувати найкраще. Натхненникома і спеціальним гостемта першого Тата-клубу став Адріан Буковинський – відомий український фахівець, тренер, промовець з питань сім’ї, доктор філософських наук, співавтор законопроектів у галузі дкржавної сімейної політики, засновник фонду «Сім’я».

sim2
Перша зустріч Тато-клубу, яка відбулася 9 листопада, зібрала більше 60 ірпінських татів. Це була щира зустріч живого спілкування і відкритого діалогу. Хтось відкрив для себе, що виховання дітей це також його справа, хтось отримав відповіді на питання “як поводитися з дітьми у конкретних ситуаціях”, а хтось надихнувся добрими прикладами і самому щось доброго зробити у своїй родині.
На своїй ФБ сторінці пастор Станіслав Ґрунтковський озвучив коло питань, які будть підніматися на подальших зустрічах: “Кому з вас батьки розповідали про СЕКС, будь-ласка підніміть руку” – з цим проханням я звернувся до понад 60 чоловіків віком 24-55 років, які самі є татусями. НІХТО руки не підняв. Але всі ми про ЦЕ щось знали в дитинстві та підлітковому віці. Це ж одна з найсокровенніших тем, яку потрібно обговорювати батькам з дітьми. Але коли і як? Ось ще кілька питань, які ми хочемо обговорювати на Тато-клубі в Ірпені.
1. Як впливати на дитину, коли вона “гіпс”, а не пластилін?
2 .Як навчити дітей заробляти?
3. Як навчити дітей управляти коштами?
4. Як ворогів дітей робити їх друзями?
5. Як перемагати комп’ютер?
6. Як дітям розлюбити шкідливу їжу?
7. Що є обов’язковими складовими ефективного батьківства?»

Наступна зустріч Тата-клубу відбудеться 7 грудня о 19:00 в Ірпінській Біблійній Церкві. Тільки для чоловіків.

Сидорчук Яся
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Чоловіче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація