На запрошення Міжконфесійної ради церков Ірпеня і Приірпіння, приєднатися до нового в Ірпені формату зустрічей – Молитовного сніданку, відгукнулися більше 80 ірпінчан і гостей: депутатів і освітян, громадських діячів і священнослужителів, держслужбовців і бізнесменів.
Зустріч відбулася на території Ірпінської Біблійної Церкви вчора 13 травня о 7:30 ранку.Учасники ділилися актуальною інформацією про сферу своєї діяльності для міста, говорили про успіх і про проблемними у відповідній галузі та поділитися ідеями для розвитку і корисної взаємодії та, звичайно, знайомилися, снідали.
Варто відзначити виступи міського голови О.Г. Макрушина, головного лікаря А.М. Довгопола, начальників відділу освіти і накуки О.А. Білоруса та культури, національностей та релігій Є.П. Антонюк, депутатів Ірпінської міської та Бучанської районної рад. Зі словами підтримки заходу звернулась В. П. Унинець-Ходаківська, в.о. ректора фіксального університету та Президент Українського біблійного товариства Г.І. Комендант.
Священнослужителі різних конфесій Ірпеня молилися за відповідну сферу – за сім’ї та соціальний захист молився протоієрей Мирослав Латинник (УГКЦ), за освіту — пастор Микола Романюк (ВСЦЄХБ), за охорону здоров’я — отець Іван Дзюба (УПЦ(ПЦУ), за правоохоронців та військовослужбовців — протоієрей Андрій Клюшев (УПЦ).


Особливу атмосферу першого міського молитовного сніданку створював хор парафії Різдва Пресвятої Богородиці (УГКЦ).
Півтори години промайнули напрочуд швидко. Зустріч завершилась натхненною піснею-молитвою “Боже Великий, Єдиний, Нам Україну храни”.

Доречі, молитовний сніданок — це визнаний у світі формат зустрічей, задуманий для розвитку зв‘зків, скорочення дистанції через знайомство та відкрите спілкування. Для участі в молитовному сніданку не обов’язково бути релігійною людиною, важливо бути відкритим до знайомства, спількування і спільнодії. Духовна частина зустрічі, яка виявлялась у молитві і читанні уривків Святого Письма, слугувала  орієнтиром і надихала для роздумів.

Сидорчук Яся
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація