“Ми не стільки церква з малими групами, скільки церква, що складається з малих груп» – було зазначено на одному з наших семінарів. І це справді так, адже в Ірпінській Біблійній Церкві ми високо цінуємо домашні групи. Саме тому, з 28 по 30 травня 2021 року був організований та пройшов ретрит служителів малих груп та помічників. Цікаво зазначити, що саме в такому форматі виїзд відбувся вперше в історії ІБЦ. До цього часу виїзди були завжди загальноцерковними, але цього разу аудиторія складалася саме з родин служителів домашніх груп та помічників.

Ще одна особливість цього виїзду – це був саме ретрит. Слово «ретрит» це військовий термін іноземного походження, який буквально означає «відхід армії з поля бою заради зміни стратегії». В сучасному словнику це слово набуло синонімічне значення «відновлення» або «відпочинку». Саме тому програма передбачала не лише семінари, а й післяобідній час для дозвілля.

Навчальну частину було спрямовано не лише на аналіз теперішньої ситуації з малими групами в ІБЦ, але й в більшій мірі сфокусовано на темі благовістя. Під час першого семінару, відповідальний за служіння груп пастор Сергій Сологуб, поділився аналізом опитування членів малих груп, яке проводилося в березні-квітні цього року. Висновки були очевидні – потрібно вносити зміни у теперішню стратегію розвитку груп, і ці зміни пов’язані саме з благовістям.

Другий семінар проводив пастор Сергій Колєсніков, який глибше розвинув тему благовістя, і подарував усім присутнім практичний ресурс – молитовну карточку, яка нагадуватиме про щоденну молитву за людей, яким учасники покликані розказати про Христа.

Пастор Ігор Бандура у своєму семінарі зазначив, що на практиці учнівство відбувається не просто «передачею матеріалу», але розділенням самого життя з членами групи. Саме так робив Ісус – Він буквально проживав Своє життя поряд зі Своїми учнями. І ранковий і вечірній час ритриту був насичений різноманітними активностями, спілкуванням, спільним співом та роздумами над біблійними істинами.

Два з половиною дні проминули швидко, але не зважаючи на це, учасникам вдалося взнати один одного більше, а також прийняти ряд спільних важливих рішень, як, наприклад, додати до п’яти цінностей малих груп ще одну – «Благовістя». Вже з вересня, з Божою допомогою, ці зміни будуть запроваджені у служінні малих груп на усіх рівнях. Ми очікуємо, що домашні групи Ірпінської Біблійної Церкви стануть ще більше відкритими для людей з нашого міста.

Наступна дата для спільного подібного виїзду вже також визначена, це 27-29 травня 2022 року. Дасть Бог, зустрінемося на наступному виїзді!

Сологуб Сергій
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація