Зібрання церкви на вечірнє служіння для мене завжди свято. Можливо через те, що, ніде правди діти, я лише з прийняттям хрещення влітку почала їх відвідувати. По-друге, 2 ранішніх служіння наче ділить церкву на 2 табори: жайворонків і сплюхів. А лише ввечері першої неділі місяця ти можеш пережити єднання всієї майже 350-осібної церкви, і як приємно славити Бога гучним щирим одноголосним співом! У такі моменти дійсно розумієш, що у вас один Дух, одне хрещення і одна віра.

Ще зранку 4 вересня один з пасторів заінтригував мене фразою „сьогодні буде незвичайне вечірнє служіння і Вечеря Господня”. Можна було очікувати нових гостей, оголошення про нові служіння, але…

 

 

„І кожного дні перебували вони однодушно у храмі, і, ломлячи хліб по домах, поживу приймали із радістю та в душевній простоті” Дії 2:46

 

Але було… це було свято малих груп.  Увечері 4 вересня Дім Миру (ЦХЖУ) перетворився на палац для гостей, де всі урочисто могли розміститися за круглими столами. Хоча присутні були разом у залі, окремі столи створювали ефект власної компанії, своєї групи. Після прославлення почалося реально ток-шоу наживо з темою „Від „початківця” до лідера малої групи” і з його ведучим Сергієм Сологубом. Лідери, на кшталт Сергія Колеснікова, Діми Нечитайла, Віталія Матвіїва та Жені Маліка ділилися своїм тернистим шляхом зростання як лідерів, ведення малої групи, і хто для них у цьому плані був взірцем.

Свято продовжилося словами Сергія Перевишка щодо ролі малих груп в житті церкви і особисто кожного, проблемами, які супроводжують.  Спеціально розроблена карта Ірпіня давала можливість визначити географію поширення малих груп (жіночих, „дорослих”, молодіжних, підліткових, загальноцерковних) нашої церкви по Ірпінському регіону. Нас багато, але подолати варто лінощі і відмовки не потрапляти на такі маленькі сімейні зібрання (маю на увазі МГ).

 

svyato_mal2

 

Ще дві події ознаменували цей вечір. Пастор Денис Заулін відходить почесно на заслужену „пенсію” у і передає бунчаки правління молодіжним служінням молодшому і перспективнішому Євгену Маліку. Від імені молоді скажу: „Ден, ми будемо тебе пам’ятати, твій духовний вклад в наші життя”, але особисто додам, що так ніколи напевне і не зрозумію, коли ти жартуєш, а коли серйозний)). Іншою подією стала передача Алою Ґрунтковською естафети вести жіноче служіння Ларі Канайкіній, яка й раніше успішно допомагала у лідерській команді.

 

svyato_mal3

 

Музичний десерт презентувала Тамара Митяй, гостя з Церкви м. Броварів. Ця мила, невисока жінка, гадаю, на залишила нікого байдужим до свого милозвучного голосу і сильних пісень. Раніше вона хотіла стати співачкою, але як признається сама Тамара, знайшлися люди, які їй показали весь бруд за кулісами. Тому зараз вона присвячує свій талант Богові.

На останок відбулося хліболаманням за столами. Як раніше християни збиралися разом по домах, щоб у тісноті і в мирі здійснити цю заповідь Божу, так і ми разом, але в своїх “маленьких групах” приймали з молитвою подяки хліб і вино, які вказували на тіло і кров Ісуса Христа, за нас принесеного у жертву.

Дякую Богові за нашу Церкву і за малі групи у ній!

 

Сидорчук Яся
Поділитися:

Залишити відповідь

Сологуб Сергій
Сологуб Сергій

Пастор ІБЦ, відповідальний за малі групи

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для молоді 23+

Малі групи ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація