Напевно, кожен християнин був у таких ситуаціях, коли потрібно було доводити свою точку зору щодо своєї віри, і не завжди були в голові аргументи та знання якогось питання.

У дітей таких ситуацій дуже багато, адже в силу свого віку ти ще не знаєш відповіді на багато питань, але стараєшся вірити, ходити до церкви, а навколо тебе є друзі чи однокласники, які люблять вивести тебе на діалог, аби показати, що те, у що ти віриш – це неправда.

В останні зимові вихідні учасники клубу AWANA разом з лідерами мали чудовий активний і пізнавальний час серед сосен у с. Кийлів.

Саме там висвітлювалися вранці питання, які є цікаві дітям і вони не знають відповідей на них, а ввечері на ток-шоу гості нашої студії разом з ведучою розбиралися, що є істина, а що ні. Так, за ці дні були питання щодо створення світу, Біблії, про Бога.

Ток-шоу Було побудоване на дискусіях, тому в залі було живо, і глядачі могли краще запам’ятати відповіді на ці питання.

В кінці табору учасники ділилися, на які питання отримали відповіді, на які думали інакше, а в яких ствердилися.

viber image 2019 03 06 12.37.43

Але наша програма не закінчувалася тільки ток-шоу, адже це була тільки маленька частина насичених днів.

Щоранку усі мали особливий час – читання своєю командою Біблії. Тільки прокинулися , почистили зуби і цей час розпочинався – це є постійною основою наших таборів , адже ми хочемо привчити дітей читати Біблію зранку і щоб це було не штучний біблійний урок в таборі, а частина дня, яка продовжиться вдома, адже тут лідер старається менше говорити, а більше слухати дітей, допомагає роздумувати над Словом.

viber image 2019 03 06 12.37.50

Щодня у нас були активності дня, іноді вони навіть закінчувалися нічними іграми, які дуже люблять діти. Загалом Активності були поєднані з темою дня, тому діти крім теорії мали ще й практику.

Усім запам’ятався квест, де команди активно бігали по всьому селищу, розгадуючи різноманітні загадки на своєму шляху, та проявляючи різні свої вміння і навички.

А в неділю ввечері активності змінилися на перегляд фільму «Бог не умер», який справив величезне враження не тільки на дітей, а й на дорослих. Фільм був у тему табору, що не треба лякатися, коли хтось проти тебе, а бути сміливим і з мудрістю доводити свою точку зору, в яку ти віриш і це може вплинути на життя багатьох.

В понеділок особливою була гра «клубок почуттів», де кожен зміг поділитися своїми враженнями за ці дні. 

viber image 2019 03 06 12.37.40

Також у нас особливий обід, який став традицією нашого зимового виїзду – найсмачніший плов від дяді Віті, який їв кожен, навіть якщо він не полюбляє рис чи плов, бо смак його неперевершений. 

viber image 2019 03 06 12.37.52

Перед від’їздом усіх чекав аукціон, де учасники могли витратити свої зароблені гроші (звісно ж символічні)  на різні смаколики, а потім піти своєю командою на спілкування і поїдати свої “трофеї”.

Табір був з п’ятниці вечора до обіду понеділка. Часу мало, хотілося б ще, і не тільки дітям, але й лідерам. Але цей час промайнув швидко і благословенно, кожен поїхав додому вже з новими почуттями, друзями, знаннями, емоціями і враженнями . Тепер усі чекають літнього табору, судячи по відгуках. 

viber image 2019 03 06 12.38.00

Наша команда дякує усім за молитви, підтримку, довіру батьків, адже вони нам довіряють найдорогоцінніше – своїх дітей. Ми вдячні Богові за цей благословенний час, що можемо бути частиною життя кожного учасника і показувати їм Христа.

viber image 2019 03 06 12.37.53
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація