«Намалюю тобі зорі…» – саме з такими словами асоціюється у 150-ти подружніх пар м. Ірпінь та Києва вечір суботи, 15 лютого 2020 року. Адже вони насолоджувалися романтичним святом «Кохати з Насолодою».

«Кохати з Насолодою» – найочікуваніший вечір сімейного клубу «Разом Назавжди», до якого всі ретельно готуються. Не лише команда, а й подружні пари, для яких це свято стало справжньою сімейною традицією.
«Кохати з Насолодою» – це вечір, де ми вчимося цінувати один одним по-справжньому, насолоджуємося найромантичнішими музичними композиціями. А також це час нових знайомств, приємного спілкування, подарунків і яскравих емоційних світлин.

15 лютого зал Ірпінськоі Біблійної Церкви наповнився елегантними чоловіками та їх красунями-дружинами, які посвятили свій час для збудування своїх відносин.
Талановита команда студії флористики та декору Siren-Decor оповила романтикою та святковістю весь зал, що кожен надихнувся сказати своїй половинці «Кохаю тебе як до місяця і назад…».
Вперше в Ірпінь завітав відомий вокальний гурт ManSound, який став музичною родзинкою свята «Кохати з Насолодою». Цей колектив поєднує у собі талант, професіоналізм, віртуозне володіння голосом, і радували присутніх хітами прот кохання різних епох та стилів. Їм аплодують у різних куточках планети, і в залі сімейного клубу гурт ManSound також зірвав бурхливі овації.

Та найголовнішим стало особливе слово від вчителя, пастора, щасливого сім’янина Любомира Матвєєва. Він поділився важливістю розставляти пріоритети у щоденному швидкоплинному житті та задумом Бога щодо сім’ї. Адже ми живемо у цікавий час, коли все навколо має свою ціну. Є дорожчі речі, є – дешевші. Речі, почуття, їжа, відносини, емоції – кожне має цю ціну. І часто саме ми її встановлюємо.

Прослухати проповідь ви можете на нашому YouTube-каналі:

Так само і сім’я. Як ми її оцінили? Куди ми готові вкладати нашу найдорожчу валюту – час? На роботі ми потрібні до того моменту, поки приносимо справі прибуток; друзям – доки ми їм цікаві та потрібні. І єдине місце, куди ми повертаємося знову і знову після наших невдач чи перемог – сім’я. І питання наскільки багато ресурсів ми інвестуємо саме в неї? Чи лише декларуємо, що сім’я – моя найбільша цінність?
Кожна подружня пара отримала мотивацію переглянути ціну своєї сім’ї та молилася за її збереження, Боже благословіння.

Всі зіркові світлини вечору від фотографа Максима Сидько шукайте на сторінці Сімейного Клубу «Разом Назавжди» у Facebook.
А команда Сімейного Клубу вже готує наступні незабутні та якісні події для подружніх пар міста, тож слідкуйте за анонсами.
Та малюйте зорі один одному, цінуйте, працюйте над своєю сім’єю і ваш шлюб буде купатися в насолоді.

Автор: Алінка Терещенко

Сидорчук Яся
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Статут Ірпінської Біблійної Церкви

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація