14 лютого ми святкували День усіх закоханих. Це свято «прижилося» у нашій країні не так давно, але його романтизм та ліричність одразу завоювали серця. Та й дійсно: влаштувати вечір лише для двох, сповнений коханням та ніжністю, який супроводжується прекрасною музикою, цікавими конкурсами з приємними подарунками та призами, видається непоганою перспективою для кожного подружжя.

Упродовж останніх чотирьох років у цей день Ірпінська Біблійна Церква влаштовує сімейне свято: романтичний вечір «Кохати з насолодою». Оскільки сім’ю створив Бог для гармонії та радості, то ми, Його діти, маємо навчитися жити згідно з Його задумом. А Божий задум — це міцна, здорова та щаслива сім’я.

На вечір було запрошено близько 80 сімейних пар з Ірпеня та околиць, які мали чудову нагоду приємно провести час, поспілкувавшись один з одним, адже така можливість у сім’ях випадає нечасто. Брат Юрій Шелестун не лише розповів про цінності християнської сім’ї, але й порадив, як зберегти романтичні відносини на все життя.

Протягом вечора тривав конкурс. Присутнім пропонувалося виконати різноманітні веселі завдання. Наприкінці найкращим парам було вручено цінні призи. Парі, яка посіла третє місце, був наданий сертифікат мережі магазинів ДЦ на суму 250 грн, пара, визнана другою, отримала запрошення на романтичну вечерю в ресторан «Мисливець», а переможці — запрошення до СПА-центру.

Разом із родинами ми молимося про Боже благословення усіх ірпінських сімей.

Матвіїв Віталій
Поділитися:

Залишити відповідь

Ґрунтковський Станіслав
Ґрунтковський Станіслав

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для сімей

Сімейне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація