Чому ж хрещення є такою важливою подією, а цей день – таким хвилюючим? Хрещення – це заповідь, яку Господь Ісус залишив всім, хто бажає слідувати за Ним. Тому, дивлячись на людей у білосніжних одежах, ти розумієш, що це не тільки обряд, не просто церковне свято, а добровільний вибір людей: віднині вони обіцяють стояти на стороні Бога добра і любові. Також це ще одна нагода замислитись. Члени церкви, в житті яких, ця подія уже відбулась, думають, чи такі вони християни, якими обіцяли бути Богові в цей день? А інші розмірковують про життя, про вибір і про Бога.

 
Це був похмурий день, дощило. Але це зовсім не мало значення для тих, хто прийшов цієї неділі скласти завіт с Богом. Та і, власне, для решти. Цікаво, що рівно о десятій, коли почалося святкове служіння, дощ перестав. Потім трохи накрапало, але були парасольки, спільність і дощ здавався дрібницею.

baptizing02

Свято хрещення вдруге походило на території церкви, у басейні. Це створювало справжню родинну атмосферу. Також, спеціально до хрещення, брат Віталій Марценюк зорганізував хор. Це був просто чудовий спів, і не дивлячись на те, що музиканти та інструменти мокли, вони чудово впоралися зі своєю місією.

baptizing10

Після пісень і привітань почалося хрещення. Коли молоді та старші люди заходили у воду, спрямовували погляд у небо та казали «Вірю»,увсередині відгукувалося щось щемливе і гарне.

baptizing07

baptizing06

Для того щоб хрещення не залишилось тільки приємним відчуттям у серцях присутніх, Костянтин Гончаров поділився  проповіддю про те, що таке Хрещення та яке біблійне значення воно містить у собі. Другим проповідував Станіслав Ґрунтковський. Він говорив про те, що наш час – час парадоксів: маємо більше, а задоволені менше, більше заробляємо, а менше маємо… У кожної людини є своя система цінностей та орієнтацій, і на першому місті або освіта, або кар’єра, або кохання, або споживання. Але єдиний діагноз людини – вона безнадійно і невиліковно грішна! А відтак її єдиною надією і головною цінністю є Ісус. Це була чудова насінина новим членам церкви та й усім присутнім. Тепер їхньою справою є те, як її зростити!

baptizing03

 Коли служіння закінчилося, усі мали чудове спілкування за філіжанкою кави та бутербродом, які організували дівчата з церковного кафе. Хрещення – це особливий день, коли Бог благословляє церкву новими членами. А ще – це свято натхнення. Цього дня можна по-особливому пережити Бога: якщо зазирнути в очі людині, яка вийшла з води, де щойно пообіцяла служити Богу життям, якщо відкрити серце для Слова. І ти знову переживеш дотик Спасителя, який розділяє присутність посеред усіх.

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація