Свято хрещення – це радісна і незабутня подія, як в житті кожної людини, так і в житті церкви. Нещодавно ця «радісна подія» відбулася в нашій церкві знову. Сім  людей вирішили урочисто засвідкувати про те, що до кінця свого життя вони готові слідувати за Ісусом Христом.
Hreshennya_vsi
Це дуже важливий крок в житті кожного християнина і хочеться їм побажати –  бути вірними Богу. Якось я була на хрещенні в невеличкій церкві і одна жінка висловила таке побажання (я його дуже запам’ятала): “Пройдуть роки і взявши до рук фотографію з хрещення, деяких людей на цій фотокартці можливо вже не бути в церкві, але робіть все для того, щоб цією людиною не були ви!” Це погано, коли людина, яка склала заповіт з Богом і згодом Його анюлювала.
Hreshennya_Gruntkovskiy
Hreshennya_ludi
Згодом на нашому святі слово привітання надали Карлу Брогге. Багато цінного можна було взяти зі слів цього проповідника. Карл закликав нас ділитися своєю вірою: «Чому християни мовчать, коли вони знають красу небес і страхіття пекла?». Кожна людина, що є послідовником Христа, має обов’язок проповідувати Євангеліє.
Hreshennya_Karl_Brogge
Від усієї церкви, хочеться привітати тих, хто охрестився. Дорогі друзі! Сердечно вітаємо Вас з цим важливим кроком на зустріч до Бога можливо ваша дорога не завжди буде встелена квітами і суцільними благословіннями, але цей шлях проходить разом з вами Господь. Тримайтесь Його!

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація