Кожен із нас народжується із беззаперечним правом вибору. І кожен день ми з вами надаємо перевагу тому чи іншому розвитку подій в нашому житті. Для дев’ятнадцяти людей 6 липня 2014 року назавжди запам’ятається тим, що вони засвідкували про обраний шлях із Господом та виконали заповідь Христа бути хрещеними в Ім’я Отця, Сина та Духа Святого.
Без сумніву можна сказати, що це важливий та особливий день життя відродженого християнина. Хрещення – це можливість засвідчити всьому світу, а особливо своїм близьким, що ти дитя Боже, яке прагне жити по-новому.
Hreshchennya_2014_1
Hreshchennya_2014_3
Жити по-новому – ці слова стали лейтмотивом напутньої проповіді Станіслава Грунтковського. І що ж це може означати? Кардинально змінити імідж? Ні. Робити те, чого ніколи не робив? Не обов’язково. Змінюючи себе у відповідності до Слова Божого та прагнути стати на Нього схожим? Так, це воно. Усвідомлення того, що нове життя починається з тебе та твого бажання бути ближчим до Бога – це є перший крок до сповненого благословінь життя, яким хочеться ділитися з усім світом.
Hreshchennya_2014
Словом поділися Григорій Іванович Комендант. Він порадів за усіх, хто прийняв хрещення, та помолився разом з усією Церковою
Hreshchennya_2014_2

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2021, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація