Нам завжди є за що дякувати, правда ж? Та у вирі повсякденних справ ми легко забуваємо про вдячність.

День Подяки в Ірпінській Біблійній Церкві – це ще одна змога перевести погляд на Бога й Його щоденну милість до нас. Свято відбулось 12 вересня на території церкви. Зібрання на вулиці завжди особливо радісні. Це той час, коли вся наша велика родина збирається разом і ми можемо в єдності прославити Творця!

Разом с пастором Ігорем Бандурою ми дякували Богу за хліб, як символ вірності Бога та Його щоденних благословінь. А наш почесний гість Григорій Іванович Комендант нагадав про важливість Слова Божого та ту милість, яку ми маємо – вільно досліджувати й розповсюджувати Писання. Також ми продовжували роздуми над серією проповідей «Одразу» за Єв. від Марка. Принципами для виконання Божої волі ділився пастор Василь Острий.

Свято з нами розділили й гості. У хвалі церкву вів гурт з церкви Храму Миру. Натхнений спів наповнював кожне серце радістю. Усі разом ми підносили хвалу до неба, повторюючи, що тільки в Ньому милість та свобода.

А ще, в цей же день, ми мали свято домашніх груп.  Домашня група – це твоя зупинка посеред тижня, час надихаючого спілкування, глибшого знайомства з членами церкви та, звісно, час дослідження Слова. Церква представила лідерів груп, разом помолились за це служіння та кожен мав змогу обрати групу, до якої хоче долучитись на майбутні 2 роки.

Цього року ми маємо понад 50 груп, що охоплюють усі категорії: жіночі або чоловічі, сімейні, молодіжні, підліткові, загальноцерковні. Групи мають різний час, локацію та тематики, тому кожен може знайти собі зручний та цікавий варіант.

Тож, не будемо забувати дякувати Богу щодня, адже Він достоїн!

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація