Для християнина кожен день мав би проходити під знаменом подяки Богу – за благословення, випробування, несподівані подарунки і приємні і не дуже зустрічі. Але раз на рік ми збираємося церквою, щоб разом вознести вдячність і хвалу Всевишньому. Тому 25 вересня Дім Миру наповнився відвідувачами і гостями Ірпінської Біблійної Церкви, тобто усіма, хто хотів хвалити Бога.
Зі вступним словом звернувся пастор Микола Романюк, який зауважив, що людині природно нарікати і вона забуває, що Бог зі своєї ласки дарує Своє добро: мир у країні, волю сповідувати віру в Ісуса, здоров’я та роботу, врожай, який цього року напрочуд хороший… А це ще раз підтверджує необхідність висловлення подяки Господу – особливо за те, що ти маєш.
Чи не найщиріші слова звучали, на мій погляд, від діток. Напевне і ангели дивилися на них з зачаруванням, коли ті розказували віршики і чесно старалися співати пісні.

jatva2_n

Прославлення вели Віталій Матвієв разом з музичною командою. Також присутніх порадував виступ хору, який виконав дві композиції під диригуванням Віталія Марцинюка.
Пастор Костянтин Гончаров розповів „Як все починалося” і як „крок за кроком до мети” будувалася наша церква. У грандіозних планах – здати нове приміщення в експлуатацію до середини 2012 року. Тому щиро дякуємо усім хто долучиився до жерводавців. Пастор Костянти запропонував назвати нову церковну будівлю „Дім віри”.
На завершення проповідував гість з далекого Х’юстона пастор Джефф на текст з листа апостола Павла християним в Римі: “Тож немає тепер жадного осуду тим, хто ходить у Христі Ісусі не за тілом, а за духом” (8:1). Дякую Спасителю нашому за те, що звільнені від зовнішнього і внутрішнього осуду ми можемо славити його у житті!

jatva3_n

 

І маленька подяка від мене: Дякую Господи за особливий врожай і за картоплю по 2 грн/кг:)
Ярослава Сидорчук

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2021, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація