Про любов ми чуємо повсюди – в книгах, фільмах, телешоу, рекламі, піснях, фейсбук, інстаграм. Щомісяця лише Google фіксує близько одного мільйона запитів на слово любов, але чи ту любов шукають люди і чи там вони її знайдуть?
У любові є початок. Народившись в серцях людей, вона окрилює їх і піднімає все вище та вище. Як безмежний всесвіт створений Богом так і справжня любов немає кінця.

Адже кохання – це не просто вірити коханій людині, вміти її приймати і намагатися бути поруч. Це ціле мистецтво взаєморозуміння, поваги, підтримки та прощення. Саме тому 10 лютого 2018 року закохані пари завітали на найромантичніший вечір Сімейного Клубу «Разом Назавжди» – «Кохати з Насолодою». Це свято для сімей команда клубу проводить вже більше 10 років поспіль, тож для багатьох воно стало щорічною сімейною традицією.

 

IMG 3845
Вечір був наповнений найкращими музичними композиціями, смаковинками, спілкуванням, яскравими світлинами закоханих пар та важливими практичними порадами від сімейного консультанта Олександра Савича.

IMG 3818
Романтичну атмосферу створювали відомий саксофоніст, учасник гурту Jamala та засновник гурту Kvant – Андрій Чмут, джазова виконавиця Юлія Головіна. А також гості Сімейного Клубу ближче познайомилися із учасником проекту «Голос Країни» – Аняня Удогво, який приїхав з Нігерії навчатися медицині, який любить співати для Бога, Україну та вареники. Він виконав підбірку відомих романтичних композицій та зробив вечір по-особливому музичним.

IMG 3846

IMG 3823

Спікер Олександр Савич зі Львова із темою «Як діти виховують батьків» розповів про 4 важливі етапи у практичному вихованні дітей та як їх проходити подружжю. Олександр поділився власними переживаннями та досвідом – позитивним та, інколи, не зовсім. Тож кожна пара отримала важливі поради, не залежно від того чи є у них діти та якого вони віку.

IMG 3821
У Божих очах наші подружжя — це щось набагато більше, ніж просто угода між двома людьми. І Він хоче, щоб наш шлюб відтворював Його ідеальний задум. І для того, щоб духовно зростати всією сім’єю, необхідно й молитися разом. Спільне молитовне життя подружжя приводить до єдності, довіри один одному та Богу.
Сімейний Клуб подарував на пам’ять про цей вечір кожній присутній парі приклад сімейної молитви. Ця молитва – не правило та не шаблон, це інструмент для розвитку спільної молитви подружжя.
Запрошуємо подружні пари приєднуватися до Сімейного Клубу «Разом назавжди». Слідкуйте за новинами, рекомендаціями, порадами та розкладом наступних подій на сторінці у фейсбук – www.facebook.com/familyclubIBC. Також за цим посиланням є всі фотографії із романтичного вечора «Кохати з Насолодою».
Тож до нових зустрічей на подіях Сімейного Клубу «Разом Назавжди»!

Аліна Терещенко

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Ґрунтковський Станіслав
Ґрунтковський Станіслав

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для сімей

Сімейне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація