Всі ми знаємо, що сім’я – одна з найбільших цінностей кожної людини. Але, на жаль, українські сім’ї вже не є такими міцними як колись, свідчать статистичні показники дослідження «Фактори сімейного щастя» фонду «Сім’я»:  відсоток розлучень досягнув 61%, при цьому від 52% до 62% розлучень припадають на молоді подружжя. На сьогодні сім’я в Україні є неповною, поняття сім’ї викривлене, і люди, які створюють сім’ю і мають потребу в міцних і надійних взаємовідносинах, в переважній більшості не можуть і не вміють собі їх забезпечити, бо їх не навчили і не показали приклад. Дослідження також показало, що 40% жінок та 30% чоловіків відчувають нестачу знань щодо того, як будувати щасливі подружні стосунки, і вважають корисним проводити навчання, присвячене основам створення щасливої сім’ї.
Саме для такого спільного навчання та розвитку  в жовтні 2015 року відбулася перша зустріч третього сезону Сімейного клубу «Разом Назавжди». На відкриття завітали близько 70 подружніх пар, які виявили бажання покращувати сімейні відносини та разом здійснювати кроки на зустріч сімейному щастю. В новому сезоні члени Сімейного Клубу дізнаються результат наймасштабнішого дослідження 147 тисяч щасливих подружніх пар з 24 країн світу, яке тривало близько 25 років, – Шість кроків до чудової сім’ї.  На жовтневій  зустрічі спікером Станіславом Грунтковським вже був озвучений перший крок – відданість один одному, дітям.
Simeyniy_club_razom_nazavzhdi_Grunt
Особливою родзинкою вечора став спеціальний гість – співак Сергій Львов, який створив своїми авторськими піснями про кохання надзвичайно романтичну атмосферу.  Також на вечорах Сімейного Клубу з’явилася нова рубрика – #КЛУБРЕКОМЕНДУЄ і кожного разу будуть пропонуватися надихаючі книги для спільного сімейного читання, мотивуючі фільми та цікаві нові місця для проведення дозвілля як для двох закоханих, так і для всієї великої сім’ї.

Simeyniy_club_razom_nazavzhdi_Lvov

Всі новини та рекомендації Сімейного Клубу ви можете знайти на сторінці Facebook: www.facebook.com/groups/razomnazavzhdi. До зустрічі на відкритті другого кроку до ідеальних сімейних відносин 14 листопада 2015 року! Реєстрація продовжується. А також пам’ятайте, що саме взаєморозуміння, кохання, прийняття іншого таким, як він є, взаємне бажання вдосконалюватися разом, спільні інтереси, боротьба зі своїм его – це фундамент щасливого шлюбу. Кохайте один одного! =)
Simeyniy_club_razom_nazavzhdi_Bagato
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Ґрунтковський Станіслав
Ґрунтковський Станіслав

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для сімей

Сімейне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація