Вже декілька років поспіль щосуботи у стінах нашої церкви проходить дитячий спортивний клуб «AWANA», який радо приймає дітей віком від 6 до 11 років. Завжди у клубі є літні канікули, але в цьому році було вирішено частину канікул провести разом, поїхавши в табір.
Так, 9 серпня, потягом Київ-Мукачеве вирушило 45 учасників разом з наставниками у табір. Вже дорогою команда зрозуміла, що 10 днів будуть дуже цікавими, адже, прокинувшися вранці, зрозуміли, що декілька людей у вагоні обмазані пастою, тому що один із учасників наймолодшої команди цілу ніч не спав, чатувавши на тих, хто міцно спить…
Вранці ми були вже в с. Лавки Мукачівського району, де знаходилась наша база. Дорогою на базу сталася непередбачувана ситуація: на нас напали незрозумілі люди у космічних костюмах і сказали, що ми заїжджаємо на небезпечну територію, де завищена радіація, але це нас анітрохи не налякало, адже ми знали куди ми вирушаємо, а вирушали ми у космічний табір – STARCAMP-2016.
Табір проходив на християнській базі «Надія», яка приємно нас здивувала і радувала щодня своєю територією, адже вона там досить велика і розташована на краю селища біля гарного лісу, а на самій території є різноманітні розваги. Годували нас, як справжніх космонавтів – смачно і корисно.
Awana_tort
Нашою метою було, щоб діти дізналися більше про Творця всесвіту, побачили, як неймовірно Він усе створив, наскільки Він великий. Щодня була певна тема, певна біблійна історія. Ми розбирали, які є теорії створення світу і дійшли висновку, що тільки те, що записано в Біблії є правдою. Ми знайомилися з Інструкцією, яку залишив для нас Бог – Біблією, ми вчилися перемагати зло добром. Ми навіть святкували те свято, яке змінило всю історію людства – народження нашого Спасителя. Ми самі були рятівниками, спасаючи землю від метеоритного дощу та багато іншого.
Діти були поділені на команди за віком, але програма табору була такою, що вони могли знайомитися один з одним як в команді, так і окремо. Тому вже через декілька днів проживання під одним дахом всі стали, як єдине ціле. Кожна команда мала своє ім’я – назву однієї з планет нашої Сонячної системи. В один із перших вечорів кожна команда гідно себе представила на вечірньому параді планет (загальному зібрані), а на ранкових парадах ми мали особливе телешоу «Зоряний час», де разом із ведучими й гостями студії – дослідниками планет – дізнавалися багато чого нового про кожну планету.
Awana_vechir
Щодня була особлива програма, яка не повторювалась і була спрямована на засвоєння духовних істин, адже ми розуміємо, що діти в такому віці найкраще вчяться через ігри.
Одним із найбільш особливих днів був той, коли ми святкували день народження нашого Спасителя. Діти, прокинувшись вранці під різдвяну музику, знайшли біля себе подарунки, а потім, вийшовши на вулицю, побачили сніг і команду в різдвяних шапках, яка вітала їх словами: «Ісус народився!» Сказати, що вони були здивовані – це нічого не сказати. У дітей стався «розрив мозку», бо ж як можна святкувати Різдво влітку, воно ж зимою! Але команда так і задумувала, щоб у дітей сталося перезавантаження і приємно було дивитися, як вже через декілька хвилин діти на привітання «Ісус народився!» відповідали «Славімо Його!», а вже на парадах ми разом співали колядки, славлячи Ісуса разом. День закінчився також особливо. Під зірками, закутавшись у теплі пледи та набравши поп-корну та напоїв, ми дивилися мультфільм, а вже тільки тоді пішли спати, дякуючи Богові за народження Ісуса і за те, що ми можемо завжди це святкувати.
У кожному таборі завжди особливим і незабутнім є водний день, коли діти приймають участь у естафетах на водяній плівці. У нас була тема «Армагедон» і ми вирішили, що плівки і піни буде замало, тому за декілька днів до цього на території нашими наставниками та мужньою командою старших хлопців урочисто була вирита яма, яку залили водою, й вона чекала свого призначення. Діти чекали цього дня, і ось він настав. Прийшовши на «поле бою», вони побачили у ямі Шрека (не переймайтесь, це був один з лідерів нашої команди) і всі зрозуміли, що туди можна занурюватися, що й радо зробили. Спочатку ми перетягували канат, змагалися діти проти лідерів, потім ми шукали перлини і, звичайно, робили собі грязьові ванни та різноманітні маски, а потім перейшли на плівку, де на нас чекали веселі естафети. В кінці ми обкидалися макаронами з кетчупом і це було незабутньо! Незабутньо було й відмиватися від глини.
Awana_boloto
Ігри, квести, вечірки у космічних костюмах, які учасники і лідери приготували ще вдома, нічні активності та всі інші розваги були особливістю кожного дня. Одного разу ми вирушили на екскурсію до Мукачівського замку, де дізналися його цікаву історію і, нарешті, змогли витратити кошти, які дали нам батьки. 10 днів промайнули досить швидко і насичено.
Awana_exkursia
19 серпня з потяга нас оплесками і теплими обіймами зустрічали батьки. Це був незабутній час, за який ми змогли більше познайомитися з Богом і один з одним. Це час, за який ми стали друзями й такими рідними. Ми вдячні Богові, що Він зібрав таку команду і за кожного учасника табору. Ми дякуємо за всебічну підтримку і натхнення.
Вже з жовтня починається новий сезон нашого клубу, і ми думаємо над новою програмою нашого табору, який відбудеться у 2017 році на тому ж місці і в тому ж місяці, але вже з 6 по 12 серпня, тому плануйте вже зараз свій час і слідкуйте за новинами.
Даша Хижняк

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Острий Василь
Острий Василь

Пастор ІБЦ, відповідальний за служіння поколінь

Матеріал дотичний до розділу:

Недільна школа ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація