Літо – це час для відпочинку, різних поїздок та таборів. І нашому футбольному клубу “Біблійна церква” вдалося ще один рік поспіль організувати футбольний табір у Карпатах, в селищі Ільці, Верховинського району. Табір відбувся з 8 по 16 червня. Тренери та лідери готувалися відповідально та тривалий час. Вдалося заохотити 36 дітей, а це майже вдвічі більше, ніж в минулі роки. Найменшій дитині, яка поїхала було 6 років, найстаршій 16, але це зовсім не заважало їхньому спілкуванню. За ними всіма дивилися 8 лідерів.
Відправлення було 8 червня зранку і дорога зайняла близько 14 годин. Всі діти було зморені і хотіли швидше приїхати, питаючи, – «скільки ще залишилось?», кожні 5 хвилин.

Football_tabir_pidlitki_trennuvannya

Коли всі приїхали, краса місцевості, та умови проживання вразили, як і дітей, так і лідерів. Програма табору була розрахована на 7 повних днів. Зранку діти вчилися молитися і лише потім  було тренування. Протягом табору лідери, беручи приклад з життя Йосифа, розповідали про Бога.
Під час табору, діти сплавлялися на катамарані, по гірській річці Черемош та піднімалися  на третю по висоті гору України – Піп Іван, висотою 2021м. Підйом зайняв 5 годин. Це було неймовірно, бо краса Божої природи вражала. Також Бог уберіг від дощу під час спуску, якраз, коли спустилися, він пішов. Хоч і були стомлені діти, але їм дуже сподобалось, навіть 6-річному Дмитру вдалося підкорити цю гору.
Football_tabir_pidlitki_fortecya
Football_tabir_pidlitki_raft
Адже, табір був благословенним часом, бо діти більше дізналися про Бога, про молитву, чудово проводили час, зав’язали міцніші дружні стосунки один між одним, дізналися більше про їхніх лідерів.
Football_tabir_pidlitki
Усіх охочих до футболу, запрошуємо з вересня до нашого клубу («Біблійна церква»), тренування по віковим групам від 6-16 років, 3 рази на тиждень. Детальніше питайте у Дмитра Нечитайла, 0938797502.
Богдан Шостак
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Спортивне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2021, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація