Літній період – це час відпочинку та безмежного вільного часу. Особливо це стосується молодь і підлітків, що користуються нагодою побайдикувати декілька місяців підряд. Але наша церква не дасть малечі “розслабитися”. Тому для хлопчаків до 14 років було організовано підлітковий табір. Щоб тримати їх у здоровому тонусі, хлопці мали змогу цілий тиждень не лише спілкуватися, а й професійно займатися футболом. З 1 по 7 серпня посеред багатої природи Хмельниччини проходив табір, куди потрапило 15 хлопчаків. Під строгим наглядом лідерів, вони провели незабутні години відпочинку та футбольних тренувань. Щоб перевірити свої вміння та закріпити результат, команда наших підлітків двічі грала з місцевими футболістами, і щоразу з перемогою: 7:0 та 2:1.
1
3
Крім змагань і програми табору кожного дня дітей “занурювали” і знайомили із Божим Словом. Ми разом молилися і вчили дітей особисто спілкуватися з Творцем, дізнавалися про Нього з Писання. Дуже радісно було бачити, як вже у кінці табору всі діти вміли і хотіли молитись, відкривали перед Богом свої серця, дякували Богу і просити Його про допомогу.
Щоб не дати хлопцям нудьгувати, ми організовували декілька виїздів за межі табору. Першим обов’язковим пунктом було відвідати історичний центр Хмельниччини – Кам’янець-Подільський. У всіх залишилися незабутні враження від екскурсії, адже місцева фортеця – просто рай-лабіринт для невгамовних хлопчаків. Усі цікавилися у дитинстві казками, дивилися фільми про лицарів, або хоча б грали у комп’ютерні ігри. Тому занурення у середньовічну атмосферу Кам’янець-Подільського – стало родзинкою поїздки. Крім фортеці, уся команда підкорила ще й місцеву Лису гору, що знаходилася в трьох кілометрах від табору.
5
Цілі, неушкоджені та безмежно щасливі ми повернулися додому. Маємо бажання продовжити щотижневі тренування з футболу на спортивному полі нашої церкви.
Нечитайло Дмитро
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Спортивне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2021, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація