19 січня в затишній та гарно прикрашеній залі нової споруди нашої церкви  відбулась жіноча конференція під назвою „Єдність та бачення”. Її проведення ініціювала братерська рада, закликаючи всіх сестер ІБЦ до роздумів, аналізу та активних дій в жіночому служінні.

На початку всі, хто завітали, мали можливість підкріпитися смачними бутербродами, поласувати солодощами та зігрітись кавою або чаєм. Це був час для спілкування, коли сестри могли забути про всі турботи суботнього дня і насолодитися особливим часом в стінах рідної церкви.
IMG_4605

 

IMG_4569

Першим звернувся зі словом настанови пастор Сергій Сологуб. Він ділився важливими істинами про те, як зберігати єдність духу у союзі миру на прикладі біблійних персонажів. Починати з молитви про взаємну згоду, вміти, коли перевантаження, сказати „ні”, зберігати особисті стосунки з Богом та мріяти про „велику картину” Божої справи – саме такі поради щодо збереження єдності в жіночому служінні давав пастор Сергій.

IMG_4717

Після цього старший пастор Микола Романюк представив нового координатора жіночого служінняАллу Варносову. Вона запропонувала згадати яким було жіноче служіння в ІБЦ у минулому, що ми маємо сьогодні і які наші мрії та плани щодо майбутнього. Алла також вказала на бажання залучити якомога більше сестер до жіночого служіння.

Потім лунало відеопривітання першої відповідальної сестри за жіноче служіння в ІБЦ – Анжели Гончарової. До присутніх зверталась з промовою Алла Грунтковська, яка теж звершувала служіння лідера жіночого служіння.
Всі присутні відчували надзвичайну атмосферу єднання під час спільного прославлення Бога у піснях. Але сестри нашої церкви люблять не лише співати, але і працювати. Про це переконливо засвідчила презентація багатьох служінь, які звершують жінки в церкві. Це і допомога жінкам, які щойно повернулися з пологового будинку, і „перше свято немовляти” і „ святкове служіння”, і молитивне служіння, і євангелізаційне служіння. А також служіння шести жіночих груп, кожна з яких має своє спрямування і виконує своє призначення.
IMG_4973

Заключним словом про бачення служіння жінок у церкві поділився старший пастор. Він розкрив п’ять біблійних орієнтирів для служіння жінок. Зокрема служіння матеріальними цінностями, навчання задля зміни характеру, допомога людям у потребі, благовістя та сім’я. Проголосивши бачення та цінності ІБЦ, Микола Романюк ділився зі всіма присутніми своїм баченням жіночого служіння в церкві, підбадьорював до активної участі тих, хто ще не приєднався.

IMG_4890 DSC_0190 IMG_4530

Отже, двері для участі у жіночому служінні відкриті для всіх бажаючих. Тож, не вагайся і приєднуйся!  

Надія Матвійчук

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація