Чи помічали ви, що більшість важливих змін в нашому житті приходить майже непомітно? Звісно, є речі за які ми боремося, свідомо переживаємо кожен сантиметр змін, проводимо ночі на проліт, стоячи на колінах в молитві і благаючи про якісь рухи. Але ж як часто буває, що лише озирнувшись назад, ми помічаємо, як багато перемін звершено, скільки уроків засвоєно і роботи здійснено. І з сльозами на очах дякуємо Богові за Його велику, але часом, непомітну для нас, роботу.
Щось схоже 36 лідерів різних служінь Ірпінської Біблійної Церкви пережили 4 та 5 грудня.  Спочатку провели час, читаючи бачення для церкви, яке в вже такому далекому минулому написав наш пастор Костянтин Гончаров. Намагалися зрозуміти, чи досягнули усього, що колись здавалося лише мріями. І, напевно, абсолютна більшість переживали цей момент з великою вдячністю в серцях, усвідомлюючи як багато планів, які були такі далекі від реальності, Бог виконав, використовуючи Своїх вірних людей.
Liderska_rmilola
А згодом прочитали запропоноване пасторами бачення для нашої церкви на 2025 рік, критично поглянули і давай усі разом виправляти (як добре, що нам це дозволили) та писати свої пропозиції. Усіма присутніми витратили суботу для створення нового бачення для Ірпінської Біблійної Церкви, намагаючися врахувати усіх людей та види служіння.
Чому ми це робимо? Як сказав наш старший пастор Микола Романюк: «Бачення – це мішень. Для того, щоб стріляти влучно, щоб наші служіння, молитви, стремління були цілеспрямованими»
Liderska_diss
Зараз наші цілі на майбутніх десять років залишаються в стадії розробки та планування, для остаточного «Бачення 2025» треба зробити ще багато кроків. Інколи вони здаються неймовірними та недосяжними, проте у нас є Великий та Всемогутній Бог, на Якого ми покладаємо надії.
Гра на побудову команди, адреналін отримали всі 🙂
Liderska_gra
Особисто для мене пам’ятним моментом стали слова нашого пастора Миколи «Зараз відбувається історична мить». Так і є. Але історія пишеться не лише тоді, коли ми плануємо, а саме тоді, коли втілюємо плани в життя. І долучитися до цього мають не лише 36 присутніх, а кожен член церкви. Тому давайте нагадувати один одному слова з Писання: «Хіба ви не знаєте, що ті хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб нагороду одержали ви!» (1 Кор. 9:24).

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

Рибальська Наталія
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація