У суботу 5 жовтня в домі Марка відбувся вечір для жінок «60+». Хоча це не моя вікова категорія (я була запрошена в якості музиканта), але тепла душевна атмосфера, надзвичайно милі посмішки всіх жінок, що прийшли, не залишили мене байдужою.
Тема зустрічі  «Дозвольте увійти» була вибрана не випадково. За теплою чашкою чаю та смачними пирогами сестри ділилися своїм шляхом пізнання Ісуса Христа, розповідали про сім’ї.
 
Ведучою зустрічі була Алла Варносова, голова жіночого комітету ІБЦ, яка привітала всіх з днем людей похилого віку, що відзначається 1 жовтня в Україні, та розповіла, як в різних країнах світу шанують літніх людей. Надія Данилівна Комендант провела між командами сестер декілька вікторин на знання Священного Писання, і переможці отримали подарунки. Також в програмі було привітання від діток, які під музичний супровід сестри Юлії Костянтинівни виконали декілька пісень.
Загалом така зустріч була приємною для кожної сестри, що була там. Я зрозуміла, що сказати «старість не радість» може людина, у якої постаріло не тіло, а дух. Час життя так званої «золотої осені» чудовий. Через віру в Бога цей час життя набувати нової сили, сенсу, подиху. Не дарма в одному з Псалмів говориться: «Посаджені в домі Господнім цвітуть на подвір’ях нашого Бога, іще в сивині вони будуть цвісти, будуть ситі та свіжі, щоб розповідати, що щирий Господь, моя скеля, і в Ньому неправди нема!» (Пс. 91:14-16). Тож нехай Господь поблагословить всіх наших літніх братів і сестер сповнюватись сили, поновлюватись духом та бути плідними.
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація