Уже кілька років поспіль ранньої весни в Ірпінській Біблійній Церкві проводиться Всеукраїнський День молитви сестер. Цьогоріч 3 березня жінки мали змогу зібратися для спільного поклоніння Богу і молитви.

«Віра – нетлінна спадщина для майбутніх поколінь» – такою була тема цієї зустрічі. Вона прозвучала з вуст жінки, яка народилася християнській сім’ї і отримала в спадок непохитну віру у Бога, яку і сама передає своїм дітям на даний час. Починаючи з прабабусі, вона розповідала як жили і служили Господу її попередні покоління. Але інколи трапляється так, що віра сіється не в родинному осередку, а, на перший погляд, чужою людиною, яка далі може стати духовним наставником, а бо навіть духовною мамою… Одна з присутніх жінок поділилася своїм свідченням про перші кроки віри і про те, хто став для неї джерелом мудрості у різних життєвих випробуваннях.

photo5262679082431260906

photo5262679082431260907
Основною метою даної зустрічі була молитва. Сестри всім серцем просили Господа про нашу державу, помісну церкву, розвиток жіночого служіння, хворих та ін.
Спільність у прославленні Господа, у молитві та теплому спілкуванні принесла підбадьорення та зміцнення у вірі для всіх присутніх.

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація