Чудового морозного ранку 28 січня жіноча частина Ірпінської Біблійної церкви, залишила свої хатні клопоти, і, не зважаючи на те, що на вулиці  –20° С, зібралася на чудове спілкування. Причина зустрічі – семінар про молитву, який проводила Надія Данилівна Комендант.

Спостерігаючи за жінками у спілкуванні, я ще раз впевнилася у тому, що ми всі дуже різні. Не лише ззовні, у кожної з нас своя життєва історія, щаслива чи не зовсім. Та під час молитви, здавалося, що всі проблеми, негаразди і турботливі роздуми, які супроводжують нас у цьому світі, залишилися десь там за дверима. Під час таких спільних молитов я згадую вірш Матвія 18:20: «Бо де двоє моляться чи троє в Ім’я Моє зібрані, – там Я серед них». Це важко передати словами, та коли кожна з сестер, відкриваючи серце Богу, молиться, здається,  сам Господь поєднує нас.
Після спільного прославлення Бога у молитві ми приступили до розгляду теми «Роль молитви у житті жінки». Надія Данилівна на прикладі історії Анни (1 Сам. 1,2:1-11) та власному досвіді розказувала охочим як діє молитва до Господа. Розглядаючи біблійну історію про Анну, дивуєшся наполегливості жінки, яка хотіла лише одного – мати дитину. У результаті Бог благословив бажання серця її і вона народила хлопчика Самуїла. Тому Анна славила Бога: «Звеселилося Господом серце моє, мій ріг став високим у Господі! Розкрилися уста мої на моїх ворогів, бо радію з спасіння Твого!» (1 Сам. 2:1).
Повертаючись додому з такої зустрічі, з’являється більше натхнення: творити на кухні, бути лагіднішою – матір’ю, дружиною і дочкою – для своїх рідних. Бо молитва очищає душу від хвороби байдужості і злості, дарує впевненість у тому, що Бог з нами.
Ніна Ханаєва

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація