1 квітня в Ірпінській Біблійні Церкві відбулася Зустріч для вдів. Уже багато років поспіль жінки з любов’ю організовують подібні спілкування для тих, хто втратили своїх чоловіків і потребують уваги, тепла і підбадьорення. Адже це так приємно помолитися разом, прославити Господа, почути настанови зі Слова Божого.

Zustrich_dlya_vdiv2

Zustrich_dlya_vdiv3

Так і цього разу ми розпочали нашу зустріч зі співу про чудову Божу благодать, красу Його творива та силу молитви. Далі всі мали можливість роздумувати над Словом Божим разом з Надією Данилівною Комендант, яка розповіла історію про учнів, котрі йшли в Емаус, але не впізнали Ісуса поруч із собою. Усіх присутніх торкнулося застереження не бути немудрими, а бачити Господа у своєму житті і розуміти Його слова до кожного з нас.
Zustrich_dlya_vdiv6
Спілкування за столами і сестринська молитва одна за одну стали справжнім підбадьоренням для багатьох. Жінки ділилися своїми переживаннями, серед яких – покаяння і навернення до Бога дітей, рідних, котрі ще живуть без Бога. Також прозвучало багато свідчень про Божі чудеса, коли Господь приводив до покаяння дітей через молитву їхніх матерів.
На завершення наші жінки змогли продовжити спілкування за смачним обідом. А на згадку про гарне спілкування жінки отримали невеличкі подаруночки. Дякуємо Богу за радість спілкування, яке об’єднує різні покоління і чекаємо наступних зустрічей.
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація