Одинадцять осіб, у білих туніках. Одинадцять людей, які вирішили змінити своє життя. Одинадцять душ, які просили у Бога пробачення за гріхи, а тепер хочуть заявити про слідування Господнім заповідям перед усією церквою.
Увечері 2 грудня 2012 року Ірпінська Біблійна Церква поповнила лави одинадцятьма майбутніми служителями.

Близько трьох місяців щонеділі відбувалися зустрічі підготовки до хрещення, які проводили пастори нашої церкви. «Молоді» християни пізнавали Бога глибше, дізнавалися історію християнства та призначення церкви. І як завершальний акорд вони стоять коло баптистерію бучанської церкви «Віфанія», і з твердою впевненістю, а хто з нетерпінням, чекають на виконання заповіді. Декілька коротких запитань пастора Миколи «Чи ти віруєш в Ісуса Христа як свого Спасителя?», «Чи готовий ти іти за Ним, чого б тобі це не коштувало?», на які навіть я, декілька років віруючи в Бога, відповідала знову роздумуючи. А далі занурення у воду – символічний знак смерті та виринання – символічне воскресіння до нового життя для вічності, «на основі віри та за повелінням Господа Ісуса Христа».

GNPP9574
Це вже потім тебе радісного від щастя та мокрого будуть обіймати рідні, вітати та дарувати квіти. Це вже потім буде хілоболамання – споживання хліба та вина на спомин про жертву Ісуса на хресті. І ти навіть не задумуєшся, що чекає попереду – радість у Бозі, сумніви та випробування віри, благословення від Господа – тобто повноцінне життя віруючої людини.

GNPP9668
Понад  300 членів Ірпінської Біблійної Церкви та церкви «Віфанія» були присутні на цьому дійстві. Почалося служіння зі слів Віктора Костянтиновича Кульбича, пастора бучанської церкви євангельських християн-баптистів. Він говорив, що приклад хрещення дає нам сам Христос, та читав історію хрещення етіопського вельможі Пилипом.

IMGP9757

Сергій Перевишко, пастор ІБЦ, перед тим, як звершити Вечерю Господню, задав присутнім декілька риторичних, але глибоких запитань. «Що сьогодні ти готовий зробити для Всевишнього?» – лунало зі сцени – «Які рішення я готовий прийняти сьогодні для, щоб показати свою тверду віру у  Небесного Отця?» Короткі фрази, які заставили мене задуматися, на що я трачу свій час, чи достатньо я служу іншим людям… І, гадаю, що у залі було багато моїх однодумців. 

GNPP9711

Наприкінці служіння усіх новохрещених щасливчиків знову викликали на сцену. Маленькі дітки дарували їм, теж «малим» у духовному стажі, білі троянди та книжки. З особистої практики можу сказати, що підбірку пастори роблять вельми оригінальну, корисну для навчання і духовної дисципліни. Адже тепер відносини з Богом стануть для новообраних членів церкви важливою сферою життя, де теж потрібні свої поради та пояснення. Задававши влучні питання, пастор Станіслав Ґрунтковський дізнався на широкий загал про шлях, яким хлопці та дівчата прийшли до Бога, про їхні переживання та майбутні плани. 

GNPP9620 IMGP9807 GNPP9717

Декілька слів на завершення сказав старший пастор ІБЦ Микола Романюк. «Хрещення  – це лише початок. Тепер важливо, як вчив апостол Павло не віддавати себе гріху, але віддати себе «Богові, як ожилих із мертвих» Рим. 6:13. Тіло ми можемо використовувати як на добро, так і на зло. Тому  Біблія закликає «віддавати себе Богові… а члени ваші Богові за знаряддя праведності» Рим. 6:13.
Дякуємо церкві «Віфанія» за гостинний прийом! Слава Христу!

Сидорчук Яся
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація