4 грудня 2022 року стало справжнім святом для нашої церковної родини, тому що 22 людини прийняли водне хрещення. Серед охрещених було і шестеро гостей з Обухова та Макарова.


Війна, тривожний час, час смутку та невпевненості в завтрашньому дні, стали поштовхом для цих людей шукати найціннішого-примирення з Богом! І ми вдячні Господу, що ці брати і сестри засвідчили всім про вибір жити для Бога, служити Йому та пообіцяли бути вірними до кінця.

Без сумніву, кожен з них має свою історію шляху до Бога. Хочемо поділитися з вами історією В’ячеслава.
Молодий хлопець з м. Бердянськ, не бажаючи залишатися в окупації, приїхав в м. Ірпінь та приєднався до волонтерської команди ІБЦ. Тут, допомагаючи іншим, він сам дізнався про шлях спасіння, який Бог приготував для кожної людини. І ось вже В’ячеслав прийняв хрещення.


Шлях до прийняття Христа у когось короткий, а у когось – довгий. Так, наймолодшій дівчині, що хрестилася -лише 12 років, а найстаршій жінці – 92! Бог чекає кожного, скільки б не часу це не зайняло. І сьогодні, коли війна забирає життя українців, час потурбуватися про вічність.

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

TamilaN

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Два однакових Богослужіння.

10:0012:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2026, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація