Де вчать бути подружжям?

Парадокс відношення до шлюбу полягає в тому, що українці щиро вірять ніби відносини “складаються” або “не складаються”. “Не зійшлися характером”, “нема іскри”, “ми втомилися” — такі лунають пояснення, виправдовуючи чому шлюб не склався. Хоча ніхто раптово не вирішує стати лікарем, кондитером чи програмістом: ми готові вкладати час та ресурси, щоби вчитися та здобути фах. Ба більше — готові, що спочатку може бути складно, що це не принесе одразу великого прибутку і, можливо, треба буде вчитися ще.

Тоді чому ж взаємодія з іншим, незалежним, невідомим всесвітом іншої людини, нехай і коханої, видається нам процесом легким і таким, який може просто відбутися?

Ірпінська Біблійна Церква в новій серії проповідей «Невідомий шлюб» хоче дослідити секрети щасливого шлюбу, відкрити задум Творця для успішного подружжя, допомогти полюбити і прийняти іншого. А ще ми шукатимемо де взяти сили для хорошого шлюбу і реалізації його місії.
Приєднуйтеся до нашої експедиції у Невідомий шлюб, яка розпочнеться в цю неділю на богослужінні. Якщо, звичайно, хочете бути щасливим подружжям)

До речі, назва серії проповідей повторює щойно надруковану книгу Т. Келлера: «Невідомий шлюб» — переконливо рекомендуємо її для подальшого опрацювання.
Придбати книгу можна в нашому книжковому магазині (щонеділі, фойє ІБЦ, в перервах між богослужіннями).

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація